Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TURAL’IN SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI

TURAL’IN SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI

TURAL’IN SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ

İyi Parti SKM açılışını yapan Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural; 

İyi Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını gerçekleştiren Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural  “Isparta’ya Ahmet Tural gerekiyor. İyi Parti gerekiyor, Cesurlar gerekiyor” dedi.

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural, İyi Parti Lideri Meral Akşener’in Başdanışmanı Selçuk Coşkun ve Kurucular Kurulu Üyesi Eski Milletvekili Nevzat Korkmaz ile birlikte, Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışı dolayısıyla Isparta’ya geldi.

PARTİYE 300 YENİ KATILIM

İyi Parti Belediye Başkanı Ahmet Tural ve parti yönetimi tarafından çiçekle karşılanan İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural ilk olarak, parti binasını ziyaret etti. İyi Partiye 300 yeni kişinin katılım gösterdiği parti binasında coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Vural “Isparta’da İyilik Hareketini başlatmaktan gurur duyuyorum. Gözler ışıl ışıl. Heyecanlı.  İnşallah niyet hayır akıbet hayır olacaktır. Bugün Türkiye’nin umudu İyi Partiye üye olan arkadaşlarımızla aynı yolu yürümekten büyük şeref duyuyorum. Bugün burada Ahmet Tural beye Isparta’nın Belediye Başkanı demenin vaktinin geldiğini düşünüyorum. Yeni bir heyecanla Isparta’ya hizmet heyecanı içindeyiz. İnşallah nasip olursa bende belediyeye Ahmet Başkanımızı götürürken yanınızda olurum. Çünkü sizler bunu hak ediyorsunuz” dedi. Daha sonra partiye yeni katılan üyelere parti rozetleri takıldı.

YOĞUN BİR KALABALIK EŞLİĞİNDE

İYİLİK YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLENDİ

Parti ziyaretinin ardından İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural, Genel Başkan Başdanışmanı Selçuk Coşkun, Kurucular Kurulu Üyesi Eski Milletvekili Nevzat Korkmaz, Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, parti yönetimi ve yoğun bir kalabalık eşliğinde İyilik Yürüyüşü gerçekleştirdi. Parti önünden başlayan yürüyüşte, partililer Gençliğin Gücü Ahmet Tural, Millet Nerede Tural Orada sloganları attı. Seçim Koordinasyon Merkezinin (SKM) önüne gelindiğinde Mehter Takımını selamlayan Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural ve Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, mehter takımıyla birlikte Fetih marşını söyledi.   

İYİ PARTİ BAYRAĞINI HAK

ETTİĞİ YERE TAŞIYACAĞIZ

Seçim Koordinasyon merkezinin açılışı öncesi konuşma yapan İl Başkanı İbrahim Tekeli,  “Ahmet Başkanımızla adaylığının açıklandığı günden bu yana çalışmalarımızı durmaksızın sürdürüyoruz. Hep birlikte çalışarak, mücadele ederek istediğimiz sonuca 31 Martta ulaşarak Sayın Ahmet Tural’ı belediye başkanı yapacağız ve İyi Parti bayrağını hak ettiği yere hep birlikte taşıyacağız” dedi.

BU ŞEHİR ARTIK SAHİPSİZ DEĞİL

Isparta’nın yıllardır çözüm bekleyen  sorunlarını çözmek için bu göreve talip olduklarını kaydeden İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural da “Bizim siyasetimiz; önce millet, önce memleket diyenlerin siyasetidir. Vasata mahkûm edilmiş Ispartalılarımızı, iyi parti belediyeciliği ile tanıştıracağız.  Ayırmadan, ayrışmadan, Isparta’mız için canla başla çalışacağız. Bugün Isparta’mız görmezden gelinen bir şehir içi trafik sorununa mahkum edilmiş. Isparta’mız şehirlerarası yolu duble olmayan illerden birisi.  Gençlerimiz işsiz. Nitelikli işgücü sahası yok. Çocuklarımız ve gençlerimizin gidebileceği sosyal alanlar yok. Kadınlarımızın vakit geçireceği, kendini geliştirebileceği alanlar yok. Bu şehir artık sahipsiz değil. İnşallah siz kıymetli vatandaşlarımızın desteği ile “Isparta için kalkınma” dönemi başlayacak. Ispartalımın yüzü gülecek, rahat bir nefes alacak. Artık vakit; tarihi bir sorumluluğu üstlenme, şanlı bir mücadeleyi zaferle taçlandırma vakti!’’ Allah’ın izni, milletimizin de teveccühüyle Isparta’mızın, yükseliş dönemi olacak bu yerel iktidar yolunda benimle yürümeye hazır mısınız?’ Nice engelleri aştığımız gibi; önümüze dikecekleri her türlü engeli, yıkıp geçmeye hazır mısınız? Yılmadan, yıkılmadan, yorulmadan Isparta’mız için çalışmaya hazır mısınız? Sokak sokak, ev ev dolaşıp Ispartamızı nasıl kalkındıracağımız anlatmaya hazır mısınız? siz de bu mücadeleyi Ahmet kardeşinizle vermeye hazır mısınız? Ben hazırım. Gayret bizden tevfik Allah’tandır. Sefer bizden takdir ve teveccüh siz aziz milletimdendir” dedi.

ISPARTA’YA İYİ PARTİ İYİ GELECEK 

Güzel Isparta’nın Ahmet Tural ile temiz bir Isparta olacağını belirterek sözlerine başlayan İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural da “Son geldiğimde Isparta su içemez hale gelmişti. Elektriksiz kalmıştı. Sokaklarından geçilemez hale gelmişti. Bu yönetim anlayışını nasıl iflas ettiğini Ispartalılar gördü. Onun için Isparta’ya Ahmet Tural gerekiyor. İyi Parti gerekiyor, Cesurlar gerekiyor. İşte burada sizin gözlerinizde bunu gördüm. Amacımız Isparta’da iyilikleri getirmek kötülükleri defetmek.  Hep birlikte Isparta’ya İyi Parti iyi gelecek.  Isparta bu kirli siyasetten bıktı.  Yargı krizi anayasa kriz deyip bu milleti krizlerle besleyerek kendi derdini unutturmaya çalışıyorlar. Emekliye 7500 lirayı reva görmek vicdana sığar mı? Onların umurlarında değil. Kutuplaştırma siyasetiyle milleti birbirine kırdırıyorlar, kendi sırça köşklerinde oturuyorlar. Hepimizi yordular. Burası Atatürk Cumhuriyeti Türkiye’de demokrasinin temeli olan siyasi partiler manda ve himaye ile Cumhuriyeti koruyamaz. Biz bunu reddediyoruz. Sayın Genel başkanımızın ifadesiyle seçmenin velinimet olduğu bir siyaset istiyoruz. Millet evinde huzurlu olsun mutfağında güller bitsin istiyoruz” dedi.

O KARLI GÜNDE ÇÖKEN

BELEDİYE HİZMETİNİ GÖRDÜK

İyi Partinin hür ve müstakil duruşunun Türkiye’nin geleceği için umut kapısı olduğunu kaydeden Vural “300 üyenin yeni katılımıyla bugün daha güçleneceğiz. Bu oyunu bozacağız. Yeter artık söz milletindir diyerek hedefe doğru gideceğiz. Bakın Türkiye’nin meseleleri konuşulmuyor. Sınava girip mülakatta elenenlerin meselesi konuşulmuyor. Torpil mesajları dolaşıp duruyor. Yargı birbiriyle kavga eder hale geliyor. Böyle bir devlet yönetimi anlayışı olur mu? Onun için bu oyunu bozmamız lazım. Onun için tüm milliyetçileri vatanseverleri, cumhuriyetçileri bu kutsal yolda safları sıklaştırarak yürümeye davet ediyorum.  Bu yol hepimizin yolu. Buraya gelecekler yine Dereboğazı yolundan başlayacaklar. Rahmetli Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel benim yaptığım yolları ikiye böldüler derdi. Bari şu Dereboğazı yolunu yapsaydınız. İşte o karlı günde çöken bir enerji politikasını aynı zamanda çöken bir belediye hizmetini gördük. Bunlar ibrettir. İnşallah Sayın Ahmet Tural Isparta Belediye Başkanı olarak Isparta’yı taçlandıracak. İlçelerimizde de İyi Partiye varsın operasyon yapsınlar arka kapısından dolaşmaya çalışsınlar Onların hepsini arka kapışan dışarı atar hedefe kitleniriz. İşte burada sevgili Ahmet Tural Isparta’ya güzel hizmetlerde bulunacaktır. Seçim Koordinasyon Merkezimiz hayırlı olsun burada Isparta’nın sorunları, umudu konuşulacak. Burası Ispartalılarındır. Bu bakımdan tüm Ispartalıları Ahmet Tural beyin projelerini, kadrolarını öğrenin. Kutuplaştıranlara karşı, Ispartalılar kendi iradelerine sahip olsunlar” diye konuştu.       

 

Yapılan duanın ardından Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışı gerçekleştirildi. İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural SKM’de partililerle sohbet etti. Programın sonunda Vural ve Belediye Başkan Adayı Tural, partililerle fotoğraf çektirdi.