Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tural, Karaağaç Pazarında esnafın ve vatandaşların sıkıntılarını dinledi

Tural, Karaağaç Pazarında esnafın ve vatandaşların sıkıntılarını dinledi

Tural, Karaağaç Pazarında esnafın

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, yerel seçim çalışmaları kapsamında Karaağaç Pazarında pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelerek, esnafın ve vatandaşın sıkıntılarını dinledi

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, İl Başkanı İbrahim Tekeli ve Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Tuğlacı ile birlikte Isparta’nın en büyük pazarlarından biri olan Kararağaç Pazarını ziyaret etti. Esnafın yoğun ilgisiyle karşılanan Tural, pazar esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti, esnafa hayırlı işler dileğinde bulundu. Esnaf ve vatandaşlar da Tural’a sıkıntılarını ve taleplerini anlattı. Pazar esnafı Tural’la kahvaltı sofrasını da paylaştı.

Belediye Başkan Adayı Tural, Karaağaç Pazarı ziyareti sonrasında yaptığı değerlendirmede “Pazar esnafımızı ve vatandaşlarımızı her zaman olduğu gibi ziyaret ettik. Vatandaşımızın sıkıntı ve dertlerini dinledik.  Ekonomik sıkıntılar vatandaşımızın belini iyice büktü. İnsanlar evlerine bir şey alırken 10 kez düşünür hale geldi. Vatandaşımız bunu hak etmiyor. 2024 yılı Ispartamızda Belediyenin vatandaşların daha fazla yanında olduğu bir yıl olacak. Unutmayalım Ispartamız her şeyin en iyisini halk ediyor. Şu zor ekonomik koşullarda inşallah vatandaşımızın yanında olacağız” dedi.