Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

Türkye Kamu-Sen İl temsilcisi Hilmi YILMAZ’dan teröre ve terör sevicilerine tepki.

Irak’ın Kuzeyinde 22-23 Aralık 2023 tarihlerinde bölücü terör örgütü tarafından yapılan saldırıda oniki Kahraman askerimiz şehit olmuştur.  Şehadete yürüyen yiğitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, silah arkadaşlarına, sevdiklerine, yakınlarına ve Yüce Türk Milletine sabırlar diler, yaralı askerlerimize de mevladan acil şifalar temenni ederiz. 

Vatanımız, Devletimiz, Milletimiz, Bayrağımız ve İstiklalimiz için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi şükran, minnet ve dualarla anıyoruz. Biz biliyoruz ki Devletimiz güçlüdür ve gereğini yapacaktır bundan da hiç şüphemiz yoktur. Devam eden operasyonlar da Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve Kahraman askerlerimize Allah’tan güç, kuvvet ve başarılar diliyoruz.

Ayrıca Pençe kilit operasyonu bölgesinde ki çatışmada yaralanan ve tedavi altına alınan Ş.Karaağaç/Beyköy’lü Hasan KESKİN evladımıza da Allah’tan acil şifalar dileriz.

Türkiye Kamu-Sen ailesi olarak terörü ve terörü destekleyenleri kınıyor ve lanetliyoruz, Devletimizin ve kahraman ordumuzun her daim yanında olacağımızı tüm kamuoyunun bilmesini istiyoruz.