Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SÜTÇÜLER’E DOĞALGAZ MÜJDESİ

SÜTÇÜLER’E DOĞALGAZ MÜJDESİ

 SÜTÇÜLER’E DOĞALGAZ MÜJDESİ

 SÜTÇÜLER’E DOĞALGAZ MÜJDESİ

MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ: İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

 

 

AK Parti Isparta Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Mehmet Uğur Gökgöz, Sütçüler’e doğalgaz müjdesi verdi. İlçenin kısa süre içerisinde doğalgaz ile buluşacağını açıklayan Milletvekili Gökgöz, “Sütçüler’i doğalgaza kavuşturmak bizim görevimizdir. En kısa sürede doğalgaz ilçemizde olacak” dedi.

Milletvekili Gökgöz müjdeyi verdi. Sütçüler doğalgaza kavuşuyor.

AK Parti Isparta Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Mehmet Uğur Gökgöz, seçim çalışmaları kapsamında Sütçüler’deydi.

İlk olarak Sütçüler Karadiken Köyüne giden Milletvekili Gökgöz, ardından Hacıahmetler Köyü’ndeki vatandaşlarla bir araya geldi.

Gökgöz’in bir sonraki durağı Sütçüler ilçe merkezi oldu. Belediye Çay Bahçesinde vatandaşlarla buluşan Milletvekili Gökgöz, ilçe teşkilatını da ziyaret etti.

Sütçüler Meydanda da ilçe sakinleri ile bir araya gelen Gökgöz, partisine ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek istedi.

Konuşmasında Sütçüler’e doğalgaz müjdesi veren AK Parti Isparta Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Gökgöz, “Bize her zaman en güçlü desteği veren Sütçüler’i doğalgaz ile buluşturmak bizim görevimizdir. En kısa sürede doğalgaz ilçemizde olacak” dedi.

AK Parti Sütçüler İlçe Başkanı Hasan Ali Türk de, uzun yıllardır bekledikleri doğalgaz müjdesini aldıkları için tarihi bir gün yaşadıklarını belirtti.

Sütçüler Belediye Başkanı İsmail Yurdabak da ilçesinin doğalgaza buluşacak olmasından dolayı oldukça mutlu olduklarını ifade etti.

Gökgöz konuşmasının ardından Sütçülerlilere doğalgaz müjdesini verdi. Gökgöz’ün müjdesi ilçe sakinlerinden büyük alkış topladı.