Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SULAMA PROJELERİ 2024 YATIRIM PROGRAMINDA

SULAMA PROJELERİ 2024 YATIRIM PROGRAMINDA

SULAMA PROJELERİ 2024 YATIRIM

AK Parti Isparta Milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz ile Osman Zabun, Eğirdir Gölü’nün korunması ve çiftçinin güçlendirilmesi adına yaptıkları girişimler sonucu 4 sulama projesinin yatırım programına alındığını açıkladılar. Zabun ayrıca yapımı devam eden 3 ilçenin basınçlı sistem sulamasının da yatırım programındaki yerini koruduğunu ifade ettiler.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Milletvekili Zabun şunları söyledi: “Milletvekili kardeşim Mehmet Uğur Gökgöz ile birlikte yürüttüğümüz yoğun çaba ve gayretlerin sonucunda Eğirdir gölümüzün korunması ve çiftçimizin güçlendirilmesi için son derece önemli olan Yalvaç basınçlı sistem sulama yapımı, Gelendost basınçlı sistem sulama yapımı, Hoyran basınçlı sistem sulama yapımı, Aksu Yılanlı basınçlı sistem sulama yapımı 2024 yatırım programına alınmıştır.

Ayrıca daha önce başlanmış olan Yenişarbademli, Senirkent ve Atabey basınçlı sistem sulaması yatırım programında yerini korumuştur

Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın CumhurbaşkanI Yardımcımıza, Strateji Bütçe Başkanımıza, Tarım ve Orman Bakanımıza, DSİ Genel Müdürümüze ve şimdiki ve önceki dönem DSİ bölge müdürlerimize Ispartalı hemşerilerimiz adına yürekten teşekkür ediyorum.”