Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ŞİMDİDEN YAPTIRIRSANIZ DAHA KARLI ÇIKARSINIZ

ŞİMDİDEN YAPTIRIRSANIZ DAHA KARLI ÇIKARSINIZ

ŞİMDİDEN YAPTIRIRSANIZ DAHA KARLI

Eğirdir ilçesinde bahçe mobilya ve kamelya imalatı yapan Demiralay Ticaret Sahibi Muhammet Demiralay, vatandaşların yaz mevsimini beklemeden şimdiden bahçe Mobilyalarını ve kamelyalarını almaları konusunda tavsiyelerde bulundu.

Eğirdir  İlçesinde yıllardır hizmet veren Demiralay Ticaret ahşap sektöründe güveninilir ve kaliteli hizmet anlayışı bu zamana kadar çok sayıda ev, işyeri, resmi kurumlar aynı zamanda belediyeler ahşap mobilyalarını ve bahçelerin kamelyalarını yapmanın gururunu yaşıyor. İlçede Dr. İsa Köklü Cd. No:215’de yıllardır ahşap sektöründe geliştirdiği ürünlerle hizmet veren Demiralay Ticaret Ahşapta kalite ve kalitede güvenin adresi durumunda. İşletmeciliğini Muhammet Demiralay’ın yaptığı Demiralay Ticaret yaklaşık 15 yıldır ahşap sektörünün içinde yer alıyor.

İşletme sahibi Muhammet Demiralay, ahşap yapılı bir çok ürünün hem imalatını hem de satışını gerçekleştirdiklerini belirterek, işletmelerinde yer alan ürünler arasında Köşe takımı, köpek kulübesi, ahşap pegole, tabureli masa, piknik seti, masa sandalye takımı, ahşap kamelya, ahşap yatak mobilya takımı, ahşap salıncak, ahşap balkon takımı, ahşap piknik masası, 6 kişilik çatılı piknik masası, döküm bank(ahşap), 8 kişilik metal ayaklı piknik masası, ahşap oturma takımı, ahşap piknik masası 6 kişilik, ahşap çocuk yatağı, ahşap çocuk oyun parkı ve birçok ahşap ürünün yer aldığını kaydetti.

BAHÇE MOBİLYALARI VE KAMELYA

İÇİN YAZI MEVSİMİNİ BEKLEMEYİN

Demiralay, genelde vatandaşların yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte bahçe mobilyaları ve kamelyalara yöneldiğini dile getirerek, İlimizde de bahçe mobilyalarına ve kamelyalara olan ilginin son yıllarda arttığını gelen siparişleri yetiştirmek için yoğun bir çaba sarfettiklerini belirten Demiralay, “Bunları yaptırmak için illaki yaz mevsimini beklemeyin, şimdiden bunların siparişini verebilirsiniz. Hem şimdiden yaptıracağınız bahçe mobilya ve kamelyaları daha ekonomik fiyata malolur” dedi. Toplu ve perakende sipariş alarak istenilen ebat ve modellerde ahşaptan kamelya, oturak ve diğer ürünleri ürettiklerini ifade eden Demiralay, “Toplu ve perakende siparişler alıyoruz. Ürünleri gelen talebe göre şekillendiriyoruz” dedi.

Demiralay, ahşaptan ürün yaptırmak isteyenlerin 0507 213 93 84 numaradan iletişe geçebileceğini ve aynı zamanda verilen siparişlerin durumuna göre Isparta il ve ilçelerine ücretsiz nakliye ve montaj servisinin olduğunu aynı zamanda müşterilerini Eğirdir ilçesindeki işyerlerine beklediklerini ifade etti.