Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Senir ve Büyükgökçeli’de Halıcı’ya Sevgi Seli

Senir ve Büyükgökçeli’de Halıcı’ya Sevgi Seli

Senir ve Büyükgökçeli’de Halıcı’ya

CHP Isparta Milletvekili Adayı Hikmet Yalım Halıcı, seçim çalışmaları kapsamında Senir ve Büyükgökçeli’de kahvehane toplantıları yaptı ve vatandaşlarla buluştu. Büyük bir ilgiyle karşılanan Halıcı, iktidar mesajları vererek “Söz veriyoruz, Isparta artık üvey evlat muamelesi görmeyecek” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta Milletvekili Adayı Hikmet Yalım Halıcı, seçim çalışmaları kapsamında Senir ve Büyükgökçeli’de kahvehane toplantıları ve vatandaş buluşması gerçekleştirdi.   

Her iki kasabada da halkın büyük ilgisiyle karşılanan Halıcı, 14 Mayıs seçimleri için önce Kılıçdaroğlu için sonra partisi ve kendisi için destek istedi.

Milletvekili Adayı Hikmet Yalım Halıcı, “Çıktığımız bu yol Türkiye’nin hakkını alması için yürünen bir yol. Bu yol Isparta’nın hakkını alması için çıkılan bir yol. 15 Mayıs sabahı Türkiye hakkını alacak, Isparta hakkını alacak” dedi.

 

Halıcı, “21 yıllık iktidar Isparta’ya hep üvey evlat muamelesi yaptı. 21 yıldır yollarımız yapılmadı. Sağlıkta hak ettiğimizi alamadık, eğitimde hak ettiğimizi alamadık. Çarpık bir teşvik sistemi sebebiyle yatırımlardan hakkımızı alamadık. Hükümet Isparta’da sınıfta kaldı. Geçtiğimiz kış haftalarca elektriksiz kaldık. O gün demiştik AKP’nin gidişi Isparta’dan başladı diye. İşte şimdi gittiğimiz her yerde bunu daha net görüyoruz. Söz veriyoruz; Isparta artık üvey evlat muamelesi görmeyecek” ifadelerini kullandı.

 

Senir ve Büyükgökçeli de vatandaşlarla uzun uzun sohbet eden Halıcı, vatandaşların taleplerini ve sorunlarını dinleyerek tek tek notlar aldı. Halıcı, Senir ve Büyükgökçeli’den moral depolayarak ayrıldı.