Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

‘Seçim Kaybedilecek Kurultaya Gidin’

Şaban Sevinç, CHP’li Müslim Sarı’nın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ofisine giderek Ekrem İmamoğlu’nun seçimi kaybedeceğini ve Kılıçdaroğlu’nun da kurultay için hazırlık yapmaları yönünde talimat verdiğini söyledi.

Şaban Sevinç, CHP'li Müslim

Türkiye, yerel seçimlere hazırlanıyor. Muhalefet cephesinde seçim çalışmaları krizle devam ediyor. Bunun başında ise CHP Lideri Özgür Özel ile kendisine yön gösteren İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu arasındaki anlaşmazlıklar geliyor. CHP’de seçim tedirginliği İmamoğlu’nu gerek rakipleri gerekse İstanbulluların kendisine yönelik şikayetleri nedeniyle zorlu bir seçim bekliyor. İyi Parti’nin İstanbul’da aday çıkarması da muhalefette oyların bölüneceği korkusunu yaşatıyor. Sahada ve siyaset arenasında tepkiler ve tedirginlikler bu yöndeyken, aktarılan bir kulis bilgisi, CHP’de kurultay gündeminin olduğunu gözler önüne serdi.

“Kemal Bey git kurultay için çalış diyor”

TV 100’de katıldığı canlı yayında açıklama yapan Şaban Sevinç, yaşanan bir olayı anlattı.

Sevinç, şu ifadeleri kullandı: “CHP PM Üyesi Müslim Sarı, 1 ay önce 1 Nisan için Kemal Bey’in Ankara’daki ofisine gidiyor. Her hafta gidiyor zaten. Kemal Bey’e ‘seçimleri kaybedecekler’ diyor. Bana müsaade edin ben çalışayım 1 Nisan için kurultay hazırlıklarına. Özgür Özel’e Ekrem İmamoğlu’na karşı diyor. Kemal Bey de ‘git çalış’ diyor.”