Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÖZER ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

ÖZER ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

ÖZER ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

DEVA Partisi Isparta İl başkanı Av. Şayeste Özer Ceylan 28. dönem Milletvekili aday adaylığını sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu. Özer açıklamasında şunları söyledi.

”Daha fazla demokrasi,daha fazla hukuk,adalet daha fazla refah, fırsat eşitliği ve demokrasimizin sağlam temellere oturtulup insanimiza ve ülkemize siyaset yolu ile hizmet etme amaci ile çıktığım yolda yaklaşık 2,5 yıl Demokrasi Ve Atılım Partimizin Isparta Kurucu İl Başkanı olarak görev yaptım.

Siyaset kurumunu her zaman, problemlerinizin çözümünün anahtarı ve yarınlara umutla bakabilmemizin en önemli yöntemi olarak görüyorum.

Ülkemizin Avrupanın en geniş ve verimli topraklarına ve en kalabalik genç nüfusuna sahipken içinde bulunduğu ekonomik,hukuki ve sosyal çöküş elbette ki hepimizi derinden etkilemekte üzmektedir.

Şehrimizin ülkemizin ve yaşadığımız toplumun içinde bulunduğu bu karamsar havanın dağılması ve umudun tekrar bu güzelim topraklara doğması için bir şeyler yapma isteği, ülkesini seven her bir yurttaş gibi beni de siyaset sahnesinin içine çekmiştir.

Ülkesini çok seven ve bu ülkenin sorunlarını çözmede çağdaş, muasır ülkeler seviyesini yakalamada ciddi bir hazırlığı ve programları olan Deva Partisi Kadrolarına katılmam benim için çok büyük ve onurlu bir adımdır.

Genel Başkanımız Sn.Ali Babacan liderliğinde ülkemizin sorunlarına 22 Adet Eylem Planı İle Çözümler üretmenin bir parçası olduk.

Partimiz ülkemizde demokrasinin bütün kurum ve kuralları ile işlemesi için Güçlendirilmiş Parlamenter sisteme Dönüş Çalışmalarında yer alarak Anayasa Değişikliği Önerisi ,Ortak Politikalar Mutabakat Metni ve geçiş dönemi yol haritasına imza atarak Millet İttifakında yer aldı.

Millet ittifakında yer alan partiler olarak Sn.Kemal Kılıçdaroğlu’nun 13.Cumhurbaşkanı olması için de desteğimizi açıkladık.

Partimizin Kurucu İl Başkanı olarak başladığım yolda artık Milletvekili aday adayı olarak yürüyorum.

Amacım; Şehrime ve ülkeme olan borcumu ödemek, kadına yönelik her türlü şiddetin karşısında olmak, tüm çocuklarımizin eşit ve adil eğitim almasıni saglamak, gençlerimize şehirlerinde ve ülkelerinde hayal ettikleri geleceği sağlamak ve destek olmak, insanlarımızın adalete olan inancını geri kazandırmak, önce ahlaklı ve eğitimli nesiller yetiştirebilmek ve tabiki özgür, bağımsız, gelişmiş, liyakat odaklı ve aydın bir ülke inşaa etmektir.

Hep birlikte bu şehirde ve ülkede yapılan her türlü haksızlığa, her türlü hukuksuzluğa, her türlü kayırmacılığa ve yolsuzluğa karşı mücadele edeceğiz.

Elimizden başka bişey gelmiyor demek için değil, ülkemiz ve Isparta’mız adina ne doğru ise ne faydalı ise altına imza atabilmek için bütün hemsehrilerimizin desteğini talep ediyorum.

Doğup büyüdüğüm ekmeğini yediğim Isparta’mıza katkım olabilecek ve hizmet edebileceğim her görev için sonuna kadar varım.

DEVA Partimize yakışan mücadeleler ile hayırlı işlere vesile olmayı diliyorum.

Bu zorlu günlerde aday adayı olarak elini taşın altına koyan,tabiri caiz ise ateşten gömlek giyen tüm yol arkadaşlarımı da selamlıyorum.

Güç milletimizde ,çözümler DEVA’da.

Rabbim utandırmasın.”