Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MERHAMETİ, SEVGİYİ VE KARDEŞLİĞİ ESAS ALAN BİR KÜLTÜRE SAHİBİZ

MERHAMETİ, SEVGİYİ VE KARDEŞLİĞİ ESAS ALAN BİR KÜLTÜRE SAHİBİZ

MERHAMETİ, SEVGİYİ VE KARDEŞLİĞİ

ITSO Başkanı Çelik’ten Bayram Mesajı:

MERHAMETİ, SEVGİYİ VE KARDEŞLİĞİ ESAS ALAN BİR KÜLTÜRE SAHİBİZ

Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayan Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik, bu mübarek günlerin ülkemize, İslam dünyasına ve tüm insanlığa barış, huzur, istikrar ve refah getirmesi temennisinde bulundu.

Bayramlarda insanların birbirlerine olan dargınlıklarını, kırgınlıklarını bir kenara bırakarak kardeşçe kucaklaştıklarını ifade eden Başkan Çelik, mesajında şunları söyledi; “Bayramlar milli ve dini duyguların, inançların örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği en önemli zaman dilimidir.

Her bayramda olduğu gibi bu bayramda da bizleri bugünlere getiren büyüklerimiz başta olmak üzere, yaşlılarımızı, ihtiyaç sahibi insanları ve hastaları ziyaret ederek, çocukları sevindirerek onlara yalnız olmadıklarını hissettirmeli ve mutlu olmalarına vesile olmalıyız. Bu anlamda, ne mutlu bizlere ki; bu duyguların bilincinde olan, merhamet, sevgi ve kardeşlik temelini esas alan bir kültüre sahip toplumun bireyleriz.

Ispartalı hemşerilerimin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini hem milletimiz, hem de insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olması dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”