Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kandil gününde Tural ve partililer vatandaşa helva ikram etti

Kandil gününde Tural ve partililer vatandaşa helva ikram etti

Kandil gününde Tural ve

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural ve partililer tarafından Regaib Kandili dolayısıyla, Mimar Sinan Camii önünde vatandaşlara helva ikram edildi.

Mübarek üç ayların başlaması ve Regaib Kandili dolayısıyla İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, İl Başkanı İbrahim Tekeli, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Tuğlacı ve partililer tarafından Mimar Sinan Camii önünde ikindi namazı sonrası yapılan duanın ardından  vatandaşlara helva ikram edildi.

Vatandaşlarla tokalaşan ve sohbet eden İyi Parti Belediye Başkan Adayı Tural, tüm hemşehrilerinin mübarek üç aylarını ve Regaib Kandilini kutladı. Başkan Adayı Tural,  “Bu mübarek günlerin başta kardeşlerimize, ülkemize, İslama alemine ve gönül coğrafyamıza hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Bizler bu mübarek günlerde Ispartamızı daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için sokak sokak gezip vatandaşlarımızla bir arada oluyoruz.  Onların sorunlarını beklentilerini dinliyor ve çözüm odaklı projelerimizi proje ekibimize iletiyoruz. İlerleyen süreçte projelerimizi tek tek açıklayacağız. İnşallah bu mübarek günler içerisinde neticelenecek seçim sonuçları hakkımızda hayırlısı ile sonuçlanır. Bir kez daha tüm hemşehrilerimizin, milletimizin ve tüm İslam aleminin kandilini tebrik ediyorum” dedi.