Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ PARTİ’NİN İFTAR YEMEĞİNE YOĞUN KATILIM

İYİ PARTİ’NİN İFTAR YEMEĞİNE YOĞUN KATILIM

İYİ PARTİ’NİN İFTAR YEMEĞİNE

İyi Parti Milletvekili Aday Adaylarının tanıtıldığı iftar yemeği  Süleyman Demirel Kongre salonunda gerçekleştirildi.  Yapılan İftar yemeği büyük bir ilgi gördü

İl Başkanı Hasan Büyükçam’ın tanıtım yemeğinde yaptığı konuşma kalabalık tarafından sıklıkla alkışlarla bölündü.

İyi Partinin Tanıtım yemeği, Millet İttifakı bileşenleri tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. İftar yemeğine Gelecek Partisi İl Teşkilatı, Deva Partisi İl Teşkilatı, Deva Partisi Milletvekili Adayı Şayeste Özer Ceylan, Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aday Adayı Hikmet Yalım Halıcı katılım sağladı. Tanıtım yemeğinde İyi Parti İl Başkanı Hasan Büyükçam coşkulu bir konuşma yaptı.

İl Başkanı Hasan Büyükçam’ın yaptığı konuşmada ise ‘’Çok kıymetli İyi Partililer hepiniz hoşgeldiniz. Hepimiz bir amaç uğrunda, 6 yıl önce çıktığımız bu yolda, adım adım birlikte, hepimizin irili ufaklı bir taş koyduğu ve bugün iktidarı değiştirecek güce sahip miyiz? Birlikte miyiz? Çok kıymetli misafirlerimiz, geleceğe deva, Türkiye’ye saadet, Cumhuriyet, Adalet, iyilik de gelecek mi? Görüyorum ki gelecek ve bunu hep birlikte getireceğiz. Ayaklarınıza sağlık, buralara kadar geldiniz, şeref verdiniz” dedi.

 

İyi Parti Kurucu İl Başkanı rahmetli Mustafa Şimşek’i de unutmayıp rahmetle anan Büyükçam, ‘’Hepimizin adına buradan dualar gönderiyoruz.’’ Dedi.

İl Başkanı Hasan Büyükçam’ın konuşmasının ardından Ahmet Sonkaya’nın sunumuyla İyi Parti Milletvekili Aday Adayları tanıtıldı.