Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ PARTİ LİDERİ AKŞENER, CESUR’U YANINDAN AYIRMADI

İYİ PARTİ LİDERİ AKŞENER, CESUR’U YANINDAN AYIRMADI

İYİ PARTİ LİDERİ AKŞENER,

ANTALYA DÜN AKŞENER DEDİ

İYİ PARTİ LİDERİ AKŞENER, CESUR’U YANINDAN AYIRMADI

İYİ Parti lideri Meral Akşener, Mansur Yavaş ve Muhittin Böcek’le birlikte çıktığı Antalya mitinginde coşkuyla karşılandı. Genel Başkan Akşener, İYİ Parti Isparta Milletvekili, 28. Dönem Milletvekili Adayı Dr. Aylin Cesur’u yanından bir an olsun ayırmadı.
 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile partisinin Kepez İlçesi Turgut Özal Spor Salonu önünde miting düzenledi. Mitinge İYİ Parti Antalya Milletvekili Adaylarının yanı sıra Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur, Milletvekili Adayları Prof. Dr. Timuçin Kodaman, İsmet Yılmaz ve Faruk Torun, il başkanı Hasan Büyükçam, ilçe başkanları ve Uluborlu Belediye Başkanı Aziz Tuna da katıldı.

Mitingde Antalyalılar tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Akşener ve Yavaş’ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Genel Başkan Akşener Sinop mitinginin ardından Antalya’ya geldi. Gözler Akşener’in üzerindeydi. İYİ Parti Lideri Akşener, vatandaşların yoğun sevgi gösterisine tek tek fotoğraf çektirerek, onlarla kucaklaşarak cevap verdi.  Genel Başkan Akşener’in yanında ise Milletvekili Cesur vardı. Öte yandan Akşener’i karşılamak üzere miting alanına gelen Antalyalı vatandaşlar tarafından büyük bir sevgi gösterisiyle karşılaşan Cesur da, bu ilgiye kayıtsız kalmadı.
Yavaş’ın ve Akşener’in konuşmaları alkışlarla, sloganlarla kesildi.
 

Akşener’in Suriyeliler gidecekler vurgusu dikkat çekerken, İYİ Parti’nin birinci parti olacağı duyurusu da alkışlarla büyük karşılık buldu. Sinan Ateş’in katillerini bulmak boynumun borcu diyen Akşener, iktidara gelir gelmez yapacaklarını tek tek sıraladı.
 

Akşener sahneye çıkınca Antalya’nın Akşener dediği yükselen coşkuyla hissedildi. Diğer yandan Akşener, mitingde yaptığı konuşmasında, 14 Mayıs günü sandığa giden vatandaşlardan hem İYİ Parti için hem de Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için oy istediklerini söyledi.