Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ PARTİ AHMET TURAL’IN ETRAFINDA KENETLENDİ

İYİ PARTİ AHMET TURAL’IN ETRAFINDA KENETLENDİ

İYİ PARTİ AHMET TURAL’IN

İyi Parti Ahmet Tural’ın etrafında kenetlendi

‘Ahmet başkanımızla Isparta İyi belediyecilikle buluşacak’

İyi Parti Eski İl Başkanı Özgür Tandoğan, Uluborlu Belediye Başkanı Aziz Tuna, Gelendost Belediye Başkan Adayı Mustafa Özmen ve çok sayıda partili, parti binasına gelerek Isparta Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural’a desteklerini ifade ettiler. 

31 Mart yerel Seçimleri öncesi Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural’ın etrafında kenetlenen İyi Parti’de birliktelik mesajları verilmeye devam ediyor. Son olarak İyi Parti Eski İl Başkanı Özgür Tandoğan, Uluborlu Belediye Başkanı Aziz Tuna, Gelendost Belediye Başkan Adayı Mustafa Özmen ve çok sayıda partili, parti binasına gelerek Ahmet Tural’ın yanındayız mesajını verdiler.

BİRLİKTE OLURSAK ÖNÜMÜZDE KİMSE DURAMAZ

Ziyarette ilk sözü alan Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Tuğlacı iddialı bir adayla yola çıktık ve herkesten önce çalışmalara başladıklarını belirterek “İddialıyız kazanacağımıza da sonuna kadar inanıyoruz. Sizlerle birlikte olarak bu seçimi kazanacağımıza inanıyoruz. Biz kazanacağız. Isparta’yı iyi belediyecilikle buluşturacağız” dedi. İyi Parti İl Başkanı İbrahim Tekeli de “İl başkanlığımızla başlayan Sayın Ahmet Tural’ın adaylığıyla devam eden kenetlenme sürecimiz artarak devam ediyor. Ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ederim. Biz birlikte olursak büyüyeceğiz. Birlikte olursak belediyeyi alacağız. Birlikte olursak önümüzde kimsenin duramayacağını görüyoruz. Diğer partilerin gıptayla baktığı birlikteliği sağladık. Hep birlikte Ahmet Başkanımızı belediye başkanı yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

DOĞRU ADAYLA DOĞRU YOLDA YÜRÜYORUZ

İyi Parti Eski İl Başkanı Özgür Tandoğan da “Birlik ve beraberlik yolunda Sayın Belediye Başkanı Adayımız Ahmet Tural Beyi Allah’ın izniyle seçtirene kadar aynı yolu yürüyeceğiz. Nerede eksik nerede noksan varsa orada hepimiz olacağız elele vereceğiz. Kardeş kardeşe davamız üzerinde yürüyeceğiz ve Allah nasip ederse belediyeyi kazanacağız.  İnandık. Doğru adayla doğru yolda yürüyoruz. Allah’ın izniyle bunu başaracağız. Geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Hepiniz Allaha emanet olun” diye konuştu.

PARTİMİZ KAZANACAK ISPARTA

KAZANACAK İYİLİK KAZANACAK

Uluborlu Belediye Başkanı Aziz Tuna da “Bugün burada İYİ Parti’nin seçilmiş belediye başkanı olarak ve seçilecek belediye başkanının en büyük destekçilerinden biri olarak aranızda bulunuyorum. İyi Parti’nin Türkiye çapında İyi Belediyecilikle tanıştırdığı belediye başkanlarından biriyim. Yaptığımız görev süresince Uluborlu’ya tüm engellemelere rağmen hizmet ettiğimi Allah biliyor. Takdir eden insanlarımız, partililerimiz biliyor.  Biz Genel Başkanımız Meral Akşener’in etrafında onun oluşturduğu parti düsturuyla partimize hizmet ettik. İşte Mustafa Özmen kardeşim gibi, ilçelerde adaylarımız var. Sayın Ahmet Tural Başkanım başta olmak üzere onun bize katacağı pozitif enerjiyle birlikte tekrar büyük ivme kazanacak olan partimizi Isparta’da İyi Belediyecilikle tanıştıracağımıza eminim.  Partimiz kazanacak Isparta kazanacak İyilik kazanacak” dedi.

BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE

YAPMAYACAĞIMIZ BİR ŞEY YOK

Bu birliktelik örneğini görmekten duyduğu memnuniyeti ifade eden Isparta Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural “Bugün cesurlar hareketinin değerli dava adamları olarak sizleri burada görmekten mutluluk duydum. İyi Parti işte bu olmalı. Birlik beraberlik içinde yapamayacağımız bir şey yok. İnşallah ilimizde birlik ve beraberliği sağladığımıza inanıyorum. Bugün de bunun bir göstergesidir. Cenab-ı Hak, ‘Ayrılıkta azap var, birlikte rahmet vat diyor. Biz bir olacağız. Hep birlikte olacağız. Isparta’yı İyi belediyecilikle buluşturacağız. Isparta son 20 yıldır kaybettiklerini İyi Belediyecilikle alacak. Bundan herkes emin olsun. Isparta’da sadece Uluborlu’da İyi Partimizin belediyecilik hizmeti var. Aziz Tuna Başkanımız Uluborlu’da güzel hizmetler yaptı. Kendisine teşekkür ediyorum. Bizim de Isparta’da İyi Belediyecilikte iyi işler yapacağımızda kimsenin şüphesi olmasın. Benim bu süreçte belediye başkanlığı adaylığım açıklandıktan sonraki süreçte partimize katkı sunan, destek olan herkese teşekkür ediyorum. Bu süreçte sağduyulu ve ılımlı siyasetiyle herkesi kucaklayan İl Başkanım, İlçe Başkanım ve tüm yöneticilerimize de teşekkür ediyorum. İnşallah bu birlikteliği zaferle taçlandıracağız. Biz inanıyoruz. Sizler de inanın.  Arık Isparta’mızın kaybedecek bir dakikası bile yok.  Bu yüzden Biz İYİ’ler seçim sürecinde birlikte harekete ederek şehrimizin ve partimizin geleceğine katkı sunmak zorundayız.  Her birimiz bu büyük davanın neferleriyiz ve birlikte daha güçlüyüz.  Isparta bizi çağırıyor. İnşallah 31 Mart 2024’ta zafer İyi Parti’nin olacak. Sizlere teşekkür ediyorum. Buraya gelip bizlere güç verdiniz. Allah razı olsun. Allah’a emanet olun” açıklamasında bulundu.

Birlik, beraberlik mesajlarının verildiği ziyaret fotoğraf çekilmesiyle son buldu.