Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ITSO heyeti Cumhurbaşkanı Tatar ve Büyükelçi Feyzioğlu ile görüştü

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçisi Metin Feyzioğlu’nu ziyaret etti.

Isparta Ticaret ve Sanayi

Ziyarette ITSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik, Meclis Başkanı Akif Aslan, Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Topaloğlu, Isparta TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Dilek Özdemir ve diğer meclis ve komite üyeleri yer aldı. Heyet, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde çeşitli ziyaretler gerçekleştirmek üzere adaya gitti.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ı ziyaret eden heyet, Isparta ile Kıbrıs arasındaki ticari ilişkilerin daha da geliştirilmesi için yapılacak çalışmaları ele aldı. ITSO Başkanı Metin Çelik, görüşmede Isparta’ya özgü detaylı bilgileri paylaştı ve iki bölge arasında ticaretin artırılmasına yönelik fikir alışverişinde bulundu. Görüşmenin ardından, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a nazik ev sahipliği için teşekkürlerini ileten heyet, Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçisi Metin Feyzioğlu’nu da ziyaret etti.

ITSO Heyeti ayrıca Gazimağusa Limanı’nda incelemelerde bulunarak, bölgedeki ticaret potansiyeli hakkında bilgi edindi. Ziyaretin amacı, iş birliğini güçlendirmek ve ticari ilişkileri daha da ileriye taşımak oldu.