Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ISPARTA’DA BAYRAMIN 1 VE 2. GÜNÜ TOPLU ULAŞIM ÜCRETSİZ OLACAK

ISPARTA’DA BAYRAMIN 1 VE 2. GÜNÜ TOPLU ULAŞIM ÜCRETSİZ OLACAK

ISPARTA'DA BAYRAMIN 1 VE

Isparta Belediyesi vatandaşların Ramazan Bayramı tatilini rahat bir şekilde geçirebilmeleri amacıyla gerekli tüm tedbirlerini aldı. Bayramın 1 ve 2. günü toplu ulaşım ücretsiz olurken, bayram süresince hizmet verecek nöbetçi fırınlarda belirlendi.

Isparta Belediyesi cuma günü başlayacak olan Ramazan Bayramı dolayısıyla, bayram öncesi, sırası ve sonrası için bir dizi tedbirler aldı.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, vatandaşların rahat ve huzurlu bir ortamda bayramlarını geçirebilmeleri amacıyla bir takım tedbirlerin alındığını ve belediye olarak 24 saat esasına göre çalışmaların devam edeceğini, vatandaşların hizmetlerini kesintisiz olarak alabileceklerini dile getirdi.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Ramazan Bayramı dolayısıyla tatil sürecinde alınan tedbirler ve uygulamalarla ilgili bilgiler verdi. Buna göre;

BAYRAMDA OTOBÜSLER 1. VE 2. GÜN ÜCRETSİZ

Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramın 1. ve 2. günleri halkın ulaşımını sağlayan halk otobüsleri ücretsiz olacak. Birinci gün seferler saat 09.00, ikinci gün 08.30 ve bayramın son günü saat 08.00’da başlayacak ve her zaman olduğu gibi seferler 23.30’da son bulmuş olacak.