Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İSMET YILMAZ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İSMET YILMAZ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İSMET YILMAZ ADAY ADAYLIĞINI

İyi Parti Isparta Milletvekili Aday Adayı İsmet Yılmaz, il başkanlığında düzenlediği basın toplantısı ile aday adaylığını açıkladı. İsmet Yılmaz’ı İl Başkanı Hasan Büyükçam, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Börekçi, eski İl Başkanı Mehmet Ali Ertekin ve partililer yalnız bırakmadı.

Konuşmasında iktidarı eleştiren İyi Parti Isparta Milletvekili Aday Adayı Yılmaz, şu ifadelere yer verdi:

“Maalesef son yıllarda ülkemizde oldukça artan başta adaletsizlik olmak üzere yanlış ekonomi yönetimi, kamudaki liyakatsızlık, tarımda, eğitimde ve sağlıktaki sorunlar almış başını nereye gittiği belli değildir. Bu sorunların yegane sebebi parlamenter sistemden uzaklaşıp, tek bir yöneticinin toplumu baskı altında yönetmesine dayanan ve hiçbir hakkın ve özgürlüğün bulunmadığı tek adam yönetimi  denilen ucube bir sistemin milletimize dayatılmasıdır. Artık Bu ucube sistemle mücadele etme ve  dur deme zamanı gelmiştir.

Bizim Davanız, toprakları al kanla yoğrulmuş aziz vatana ve  vatanın kuruluşu dahil bu güne kadar her türlü cefayı çekmiş, fedakar aziz millete hizmet davasıdır.

 Bu davanın bir neferi olarak, hayat tecrübemle birlikte, bankacılık mesleğimde edindiğim bilgi ve birikimler ile parti teşkilatında görev yapmış birisi olarak, başta ülkeme ve her daim kalbinde yaşadığım şehir Isparta’ma katkı sunabilmek için, ülkemizin geleceğinde önemli bir yeri olan, gönül bağıyla bağlı bulunduğum partimden 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak 28. dönem milletvekilliği seçimlerine, milletvekili aday adayı olduğumu huzurlarınızda açıklıyorum.          

Rabbim nasip ederse vekil olarak, vekillik nasip değilse partimin bir neferi olarak, davamız için ülkemizin geleceği için, yarınlarımız için, tüm gayretimle çalışmaya devam edeceğimi  beyan ederim.

İstikamet İYİ bir TÜRKİYE ve İYİ bir gelecek için İKTİDAR diyorum. İnanıyorum ki iktidarımız Türk milletini bugünden daha iyi bir noktaya taşıyacaktır. İktidara giden yolda rabbim bizi başarılı kılsın,

Aynı davada yol arkadaşlığı yaptığım milletvekili aday adayı kardeşlerime de başarılar temenni ediyorum.

Bu kutlu davada her daim yanımda yer alan desteklerini esirgemeyen başta ailem olmak üzere yol arkadaşlarıma, dava arkadaşlarıma en kalbi duygularımla teşekkür eder, saygılarımı sunarım.”