Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

IGC Başkanı Mustafa Baş’dan 23 Nisan Kutlama Mesajı

IGC Başkanı Mustafa Baş’dan 23 Nisan Kutlama Mesajı

IGC Başkanı Mustafa Baş’dan

Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 103. Yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajda bu günün önemine dikkat çekti. Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen dünyadaki ilk ve tek Çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 103.yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Baş, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“23 Nisan 1920’de Türkiye Büyük Millet Meclisi açılarak Türkiye tarihinde yeni bir dönem başlamıştır. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, ülkemiz için bir dönüm noktası olan bu anlamlı günü çocuklara armağan ederek ülkemizin geleceği olan evlatlarımıza verdiği değeri ortaya koymuştur. Bizlere düşen de ülkemizin geleceğini inşa edecek olan çocuklara bağımsızlık mücadelemizi, tarihimizi, Atatürk’ün ilke ve inkılaplarını aktarmaktır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünyadaki tüm çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, bu günlerin mimarı Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm kahraman şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum.”