Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

IGC Başkanı Baş’dan Kadir gecesi mesajı

Bugün Kadir gecesi. Bin aydan daha hayırlı bir gece olarak kabul edilen Kadir Gecesi dolayısıyla Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş, bir mesaj yayınladı.

Bugün Kadir gecesi. Bin

Mesajında bu gecenin bin aydan daha hayırlı bir gece olduğunu hatırlatan Başkan Baş, mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Bin aydan daha hayırlı olduğu yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’de müjdelenen mübarek Kadir Gecesi’ne kavuşmuş bulunmaktayız.
Başı rahmet, ortası mağfiret sonu azaptan kurtuluş olarak bilinen Ramazan Ayı’nın son günlerini idrak etmekteyiz.
Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim’de ‘Bin aydan daha hayırlı’ olduğu bildirilen Kadir Gecesi’ne ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşamaktayız. Kadir Gecesi Ramazan Ayı içerisinde bulunan en kıymetli gecedir.
Barışın, kardeşliğin ve güzelliğin öğütlendiği; dostluğun, merhametin ve muhabbetin övüldüğü; ayrılığın, nifakın, dargınlığın ve küslüğün reddedildiği kutlu dinimizin buyruklarında ihtiyacımız olan manevi tılsımın varlığı olan bu gece hepimiz için ilahi nimettir.
Bu Mübarek Kadir Gecesi’nin tüm İslam Alemine, değerli  Vatanımıza, Milletimize, Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne  Hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.
Bu duygularla  tüm İslam Aleminin, değerli Hemşerilerimin ve çok kıymetli meslektaşlarımın  Kadir Gecesini kutlar, saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi.