Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HER ŞEY ISPARTA 32 SPOR İÇİN

HER ŞEY ISPARTA 32 SPOR İÇİN

HER ŞEY ISPARTA 32

BAŞKANLAR BULUŞTU

HER ŞEY ISPARTA 32 SPOR İÇİN

 

Türkiye 2. Futbol Ligi Kırmızı Grupta mücadele eden Isparta 32 Spor’a destekler sürüyor. Pembe-yeşilli takımın başkanlığını yapan BLS Makine A.Ş. Sahibi iş insanı Bülent Sarıgül, Isparta 32 Spor Başkanı Gültekin Özdemir’i iş yerinde ziyaret etti. Ziyarette Futbol Şube Sorumlusu Fehmi Gezer ve Basın Sözcüsü Serkan Başpınar da hazır bulundu.

Isparta ve Ispartaspor sevdalısı olan Sarıgül, takıma başarı dileğinde bulundu. Isparta 32 Spor’un zirveye oynamasından dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Sarıgül,  Gültekin Özdemir Başkanlığındaki yönetime desteğinin süreceğini ifade etti.

Isparta 32 Spor Başkanı Gültekin Özdemir ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Bülent Başkanımızı yönetim kurulumuzla birlikte İstanbul’da ziyaret etmiştik. Sağ olsun var olsun desteğini hiçbir zaman esirgemiyor. Hep birlikte Ispartaspor’umuzu yukarılara taşıyacağız” dedi.

“AİLE’mize katılmak isteyen herkese kapımız sonuna kadar açık”

Isparta 32 Spor Başkanı Gültekin Özdemir, 32 Gençlik Bağımsız Taraftar Grubunun geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaya cevap verdi.

Isparta 32 Spor için tüm kentin birlik ve beraberliğe ihtiyacının olduğu değinilen açıklamaya katıldığını ifade eden Başkan Özdemir, “Çok değerli 32 Gençlik Taraftar Grubunun sayfasında yapmış olduğu paylaşıma Isparta 32 Spor Yönetimi olarak duyarsız kalamazdık. Bu bağlamda biz kimseye düşman değiliz. Biz kulübümüzün menfaatleri için mücadele ediyoruz. Ve bu onurlu mücadeleye devam edeceğiz. AİLE’mize katılmak isteyen herkese kapımız sonuna kadar açık” dedi.

Hatırlanacağı üzere 32 Gençlik Bağımsız Taraftar Grubu ise şu paylaşımında bulunmuştu:

“ISPARTAMIZIN SON YILLARDA Kİ EN GÜZEL FOTOĞRAFI

Bugün gerçekleşen Fatih Mahallesi Spor Kompleksi açılışına Valimiz Sayın Aydın Baruş, Isparta Belediye Başkanı Sayın Şükrü Başdeğirmen, AK Parti Milletvekili Sayın Osman Zabun, MHP Milletvekili Sayın Basri Sönmez, Isparta Jandarma Komutanı Sayın İlker Şimşek, ITSO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Metin Çelik, ITSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Şakir Uygun, Ticaret Borsası Başkanı Sayın Hüdai Şahin, Ispartaspor Kulüp Başkanımız Sayın Gültekin Özdemir ve oda başkanlarının katılımıyla Isparta’mıza bir kalıcı değerli tesisi kazandıran Isparta Belediyesine 32 Gençlik Taraftar Grubu olarak teşekkür ediyoruz.

Bu birlikteliğin devamlılığı, başarıların da artması için şehrimizin tek profesyonel takımı olan Ispartaspor’umuz çatısı altında tüm kenti, sivil toplum kuruluşlarını bağımsız taraftar grubu ve halk olarak tüm spor dalların da görmek istiyoruz. Bu bağlamda öncelikle aradaki buzların erimesi için öncü olacağını düşündüğümüz ITSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Şakir Uygun’un ITSO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Metin Çelik ve Ispartaspor Kulüp Başkanımız Sayın Gültekin Özdemir ile bir araya gelinerek ortak çalışmalara imza atılıp kulübümüzün başarılı biz sezon geçirdiği dönem de halkın inandığı kulüp başkanımıza maddi desteklerin sürdürülmesi açısından gerekli adımlar atılacak destek sağlamasını temenni ediyor en yakın zaman da kulübümüzün tesisleşme işlemlerinin de somut adımların atılmasını heyecanla bekliyoruz.”