Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

‘GÜLDÜR YÜZÜMÜZÜ CHP’

‘GÜLDÜR YÜZÜMÜZÜ CHP’

‘GÜLDÜR YÜZÜMÜZÜ CHP’

 

Cumhuriyet Halk Partisi Isparta Milletvekili Adayları M. Tamer Cantekin ve Hüseyin Yıldızhan seçim çalışmaları kapsamında Gülpetek Sanayi Sitesi’nde esnafları ziyaret etti.

 

CHP Milletvekili Adayları Cantekin ve Yıdızhan, il Başkanı Tansel Dilaver eşliğinde seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Ziyaretler kapsamında Gülpetek Sanayi Sitesi’nde esnaflarla görüşen Cantekin ve Yıldızhan, hem projelerinden bahsediyor hem de destek talep ediyorlar.

Esnafların birçok sorununun olduğunu ifade eden Cantekin ve Yıldızhan: “Selam verdiğimiz esnafımız, bizim yüzümüzü güldürün diyor. Bizde 14 Mayıs akşamı hep birlikte yüzümüz gülecek, sabır diyoruz” dediler.

Isparta’da esnafların iktidar tarafından ihmal edildiğini gözlemlediklerini ifade eden Milletvekili Adayı Cantekin: “Esnaf borç batağına sürüklenmiş. Bağkur ve Sigorta primleri almış başını gitmiş. Esnaf dükkanına malzeme çekemiyor. Bu kötü gidişata hep birlikte dur diyeceğiz. İnsanların yüzünü güldüreceğiz” dedi. Isparta sanayi esnafının kendilerine büyük bir destek verdiğini belirten Milletvekili Adayı Hüseyin Yıldızhan ise: “Esnafımız bizi bağrına basıyor. Bizde onlara daha güzel bir Isparta’nın sözünü veriyoruz” dedi.

CHP heyeti, esnaf ziyareti sonrası Cumartesi günü oynanan Ispartaspor Somaspor’u maçını takip etti. Tribünde taraftarlar ile maçı izleyen CHP heyeti Ispartaspor yönetimine, teknik heyetine ve futbolculara play of yolunda başarı dileklerini sundular.