Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Göreve geldiğimizde belediye olarak Baromuzdan hukuksal destek alacağız

Göreve geldiğimizde belediye olarak Baromuzdan hukuksal destek alacağız

Göreve geldiğimizde belediye olarak

İyi Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural ve beraberindeki parti yönetimi, seçim çalışmaları kapsamında Isparta Barosu’nu ziyaret etti. Baro Başkanı Avukat Ünsan Çankaya tarafından karşılanan Belediye Başkan Adayı Tural, işbirliği vurgusu yaptı, “Göreve geldiğimiz belediye olarak Isparta Baromuzdan hukuksal destek alacağız” dedi.

 

İyi Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Belediye Başkan Adayı Tural, son olarak Isparta Barosu’nu ziyaret etti. Tural’a İyi Parti İl Başkanı İbrahim Tekeli, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Tuğlacı ve üyeler de eşlik etti. Isparta Barosu’nun kent için önemli bir kuruluş olduğunu belirten Isparta Baro Başkanı Avukat Ünsal Çankaya, “Sayın Ahmet Tural’ın Isparta Baromuzu ziyaret edip görüşlerimizi almış olması bizim için çok kıymetli” dedi. Çankaya “ İYİ Parti Isparta Belediye Başkan Adayımıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bilindiği üzere Isparta Barosu,  Isparta halkı için çok önemli bir kuruluş. Bu anlamda bütün belediye başkan adaylarımızın bizi ziyaret edip görüşlerimizi almış olmaları bizim içinde son derece kıymetli. Başkan adayımızla birlikte nasıl bir Isparta istiyoruz, nasıl bir belediye istiyoruz bunları konuşup tartışma imkanımız olacak. Kendisi de bizim fikirlerimizi mutlaka değerlendirecektir. Esnaf Odaları Birliği Başkanlığı yapmış olduğu dönemde daha öncesinde de kendisini tarınım. Onun için çıkmış olduğu bu zorlu yolda başarılar diliyorum. Kazananın Isparta olmasını temenni ediyorum” dedi.    

BARO BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural da “Öncelikle Baro Başkanımıza bizleri kabul ettikleri için teşekkür ediyoruz. Baro ve avukatlar bizim için çok önemli.  Kendilerinin Baro Başkanı olması dolayısıyla benim de sivil toplum kuruluşu başkanlığı yapmam dolayısıyla daha evvel çalışmalarımız oldu.  İlimiz için güzel çalışmalar yaptık.  İnşallah belediye başkanlığı dönemimizde de Barodan ve avukatlarımızdan hukuksal yönde destekler alacağımızı ifade etmek istiyorum. Isparta halkını bilgilendirme yönünde Baromuza çok ihtiyacımız var. Özellikle çocuklarımızın ve kadınlarımızın hakları konusunda Baromuzla işbirliği yapmak suretiyle hem kadınlarımızın hem çocuklarımızın hukuksal yöndeki menfaatleri doğrultusunda işbirliği yaparak, bilgilendirmeleri konusunda çalışma yapacağımıza inanıyorum. Belediyeyi, birlikte yönetmek istiyoruz. Baromuzla diyalog halinde birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağımızı ifade etmek istiyorum” diye konuştu. Konuşmaların ardından ziyaret karşılıklı fikir alışverişleriyle devam etti.