Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

GÖNEN’DE MİLLET İTTİFAKI SKM AÇILIŞI YAPILDI

GÖNEN’DE MİLLET İTTİFAKI SKM AÇILIŞI YAPILDI

GÖNEN’DE MİLLET İTTİFAKI SKM

İYİ Parti Isparta Milletvekili, 28. Dönem Milletvekili Adayı Dr. Aylin Cesur, bir güne tam dokuz program sığdırdı. Yaptığı tüm ziyaretlerde büyük ilgiyle karşılanan Cesur ilçe, kasaba ve köylerde sokak sokak dolaşarak mahalle sakinlerinin bayramını kutladı.

Atabey, Isparta Valiliği ve İYİ Parti İl Başkanlığı bayramlaşma programlarının ardından soluğu Gönen’de alan Milletvekili Aylin Cesur ve beraberindeki milletvekili adayları Prof. Dr. Timuçin Kodaman, İsmet Yılmaz, Faruk Torun ve parti teşkilatları Millet İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışına katıldı. Millet İttifakı’nın il başkanları ve parti yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda Gönenlinin katıldığı programda coşkulu kalabalığa iktidar mesajları verildi.

SKM açılışında kısa bir konuşma yapan Cesur, “Hedeflerimize ulaşmak için Gönen’de önemli bir merkezin açılışını yapıyoruz. Önceki seçimlerde millet ittifakı olarak İstanbul’u almadık mı? Ankara’yı almadık mı? Daha birçok şehri almadık mı? Şimdi yeniden güzel başarılara imza atacağız. Türkiye’yi yoksulluklar, yolsuzluklar, adaletsizlikler ülkesi olmaktan kurtaracağız. Evlatlarımız yarınlara güvenle bakacak. Kendilerini bu ülkeye yabancı hissetmeyecek” dedi. Konuşmaların ardından protokol üyeleri Gönen İlçe SKM’nin açılış kurdelesini hep birlikte kesti.

KEÇİBORLU’DA HALKLA KUCAKLAŞTI

Gönen’deki programın ardından Keçiborlu’ya geçen Milletvekili Cesur ve beraberindekiler, ilk olarak İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Ardından sokak sokak dolaşarak mahalle sakinlerinin ve esnafın bayramını kutladı.

15 Mayıs sabahında Keçiborlu halkının kendisine reva görülen haksızlıklardan kurtulacağını ifade eden Milletvekili Cesur, “Keçiborlu’da başta lavanta üretimi olmak üzere diğer tüm kaynaklarının verimli kullanılamaması bizleri üzüyor. Bugün lavantanın da elimizden yavaş yavaş kayıp gittiğini görüyoruz. Keçiborlu’muz adına çok önemli projelerimiz var. Bunların gerçekleşebilmesine de az kaldı. Çok yakında iktidara geliyoruz. İnşallah 15 Mayıs sabahında Isparta İYİ olacak, tarih yazacak. Keçiborlu artık kendisine reva görülen haksızlıklardan, hizmetlerden yoksun bırakılmaktan kurtulacak, sahipsiz olmadığını görecek. Keçiborlu halkımızın Mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. İyi günler Keçiborlu’ya da gelecek.” dedi.

BÜYÜKGÖKÇELİ’DE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Keçiborlu’daki programın bir diğer ayağını ise Senir Kasabası oluşturdu. Burada yapılan SKM açılışının ardından Büyükgökçeli’ye geçen İyi Partili heyeti köy halkı karşıladı. Büyükgökçeli’de yoğun bir kalabalığa hitap eden Milletvekili Cesur, ‘Biz çok geldik buraya, bu kahvehaneye. Her gelişimizde sonuna kadar doldurdunuz burayı. Burası yandığında da biz buradaydık, Cemil Yavaş kardeşimizi şehit verdiğimizde de buradaydık. Allah rahmet eylesin, inşallah başka kayıplar yaşamayalım istiyoruz. Kendisini Türk Milliyetçiliğine adayan Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, Türkiye’deki herkese kucak açmış bir liderdir. Vatanımızın tek bir karış toprağı için canını vermeye hazır olan Türk milletinin duygularına öncülük etmek için kurulan bir partinin neferiyim. Türk milliyetçiliğini ayaklar altına alanlardan hesap soracağız. 14 Mayısta sandığa gideceğiz ve Türkiye’nin ilelebet yaşamasını davasını burca dikeceğiz. Bunlarda şüpheye mahal yok.” şeklinde konuştu.

SAV KASABASINI ZİYARET ETTİ

Milletvekili Cesur ve beraberindeki heyet son olarak da Sav Kasabasında vatandaşlarla buluştu. Seçim otobüsünden iner inmez çevredeki esnafla el sıkışan, bayramlarını kutlayan Cesur, insan odaklı yönetim anlayışının bir örneğini sergiledi. Gittiği her ilçede, girdiği her dükkanda, elini sıktığı her vatandaşta hep bir umut, hep bir gülümseme yaratan Milletvekili Cesur, Sav’da da vatandaşa umut aşıladı.

Akşamın ilerleyen saatlerine rağmen büyük bir kalabalıkla buluşan Milletvekili Cesur, şöyle konuştu; “Ülkemizdeki sistem o kadar kokuşmuş ki; arkadaşlarım tarımda yaşanan sorunları anlatıyor, Türkiye’nin birlik beraberliğinin nasıl zarar gördüğünü anlatıyor. Hacılar Köyünden buraya ilk atılan asfalttan bu yana bir daha hiç dokunulmamış yoldan geldik. Isparta’nın sahipsiz bırakıldığını anlamak için sadece bu bağlantı yoluna bakmak yetmez mi?

İktidar bir afeti nasıl felakete çevirdi, maalesef yaşayarak gördük. Soğukta yakınlarını kaybetmiş, ölüsünü bulmanın lüks sayıldığı bir ortamda üç gün ortalıkta görünmeyen Kızılay, üç günün ardından yavaş yavaş gelmeye başlamış. Kızılay’ın çadır satar hale geldiği, başkanının ise hala görevde olduğu bir kirlilik içerisindeyiz. İYİ Parti kadroları olarak bu kirliliği temizlemeye geliyoruz. Memleketimizi bu karanlıktan çıkarmaya geliyoruz.”

Ziyaretin ardından bir süre Sav halkıyla sohbet eden Milletvekili Cesur, vatandaşın sorunlarını ve taleplerini dinledi. Dur durak bilmeden çalışmalarını sürdüren Milletvekili Cesur, günün sonunda dokuz ayrı programı tamamladı.