Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Büyükler, küçükleri sevindirdi

Büyükler, küçükleri sevindirdi

Büyükler, küçükleri sevindirdi

 

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Keçeci ve Doğancı Mahallesinde geleneksel hale gelen üç ayların başlangıcının karşılandığı ve Regaip Kandili öncesinde çocukların sevindirildiği programa katıldı.

Eşi Şadiye Başdeğirmen ile birlikte ikindi namazında Keçeci Mahallesi Hızırbey Camiine geçen Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen burada büyüklerin, küçükler için hazırladığı ve yıllardır gelenek haline gelen hediye dağıtımına katıldı.

Namaz sonrasında sokakta büyükler ve küçüklerin bir araya geldiği buluşmada, büyükler küçüklere gofret, oyuncak ve çeşitli hediyeler dağıttı. Başkan Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen de çocukların mutluluklarına ortak oldu, ailelerin Regaip Kandillerini kutladı. Başdeğirmen ailesine, Muhtarlar Derneği Başkanı ve Keçeci Mahallesi Muhtarı Gökhan Büyükleblebi ile Doğancı Mahallesi Muhtarı Ali Divarcı da eşlik etti.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen, Hızırbey Camii önündeki programın ardından Doğancı Mahallesi Sosyal Tesisleri önünde muhtarlık tarafından organize edilen helva, pide dağıtımına katılarak vatandaşlara hayırlı kandiller dileklerini iletti.