Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bozanönü yolu genişletildi, sanayi sitesi önündeki yol yeniden düzenleniyor

Bozanönü yolu genişletildi, sanayi sitesi önündeki yol yeniden düzenleniyor

Bozanönü yolu genişletildi, sanayi

 

Isparta Belediyesi, Bozanönü köyü yolu üzerinde hurdacılık işletmesinin bulunduğu alandan Gül Küçük Sanayi Sitesine kadarki bölgede yol genişletme çalışması gerçekleştirdi. Genişletilen yolda asfaltlama yapılırken, sanayi sitesi önündeki yol da bölünmüş yol olarak düzenleniyor.

 

Isparta Belediyesi, şehirde trafiğin daha düzenli akışını sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Gül Küçük Sanayi Sitesine giriş ve çıkışların trafik güvenliği açısından daha güvenli hale getirilmesi amacıyla sanayi sitesinin 3. kapısının karşısında bulunan yolda genişletme ve düzenleme çalışmaları yapılarak, yol trafiğe açılmıştı. Bölgede trafik akışının daha düzenli olması amacıyla Bozanönü köyü yolu üzerindeki hurdacılık işletmesinin önünde bulunan alandaki yol da genişletildi, burada bulunan duvar 7 metre içeriye alındı. Bu çalışmanın tamamlanmasıyla Fen İşleri Müdürlüğü tarafından asfalt çalışması başlatıldı. Hurdacılık işletmesinin önünden Gül Küçük Sanayi Sitesi’ne giden yolda genişletilen bölümün asfalt çalışmaları yapılıyor.

 

Öte yandan Fen İşleri Müdürlüğünce Gül Küçük Sanayi Sitesi önündeki yol bölünmüş yol olarak düzenleniyor. Bölgede freze makinesiyle yorgun asfaltı kaldıran ekipler, yolun ortasına bordür taşı döşeyerek, yolu gidiş geliş olarak yeniden düzenliyor. Bordür taşı döşeme çalışmalarının ardından yol asfaltlanacak.