Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Belediye Pazar Camii’nde ibadete kalanlara sahur ikramı başlattı

Belediye Pazar Camii’nde ibadete kalanlara sahur ikramı başlattı

Belediye Pazar Camii’nde ibadete

Isparta Belediyesi’nin, Belediye Kültür Merkezi ve cami arasında kurduğu iftar çadırında her gün binlerce vatandaş birlik ve beraberlik içerisinde oruçlarını açarken, gecede sahur ikramına başlandı. Vatandaşlar, sahur ikramından dolayı Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür etti.

Isparta Belediyesi’nin Ramazan ayı dolayısıyla Isparta Meydan AVM Belediye Kültür Merkezinin yanında ve cami avlusunda kurduğu iftar çadırı vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor. İftar çadırında her gün binlerce vatandaş aynı sofrada buluşuyor, eller semaya açılıyor dualar yapılıyor ve hep birlikte iftarlar açılıyor.

Isparta Belediyesi, çadırda iftar ikramının yanında gece de sahur ikramına başladı. Pazar Camiinde ibadetini gerçekleştiren vatandaşlar için sahurda ilk gün sıcak çorba ve çeşitli ikramlarda bulunuldu. Ramazan dolayısıyla çadırda her gün iftar verilirken, ramazan ayının son 10 gününde Pazar Camii’nde ibadete kalan vatandaşlara sahurda kahvaltı şeklinde ikramda bulunulacak.

Sahurlarını çadırda yapan vatandaşlar Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür etti. Vatandaşlar, “Sahur ikramına çok mutlu olduk. Gerçekten güzel oldu. Allah razı olsun, çok muazzam oldu. Güzel bir organizasyon olmuş, kahvaltımızı yapıyoruz. Allah kabul etsin. Başkanımıza hizmetleri için teşekkür ederiz, memnunuz” dediler.