Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Başdeğirmen’in Babalar Günü mesajı

Başkan Başdeğirmen’in Babalar Günü mesajı

Başkan Başdeğirmen'in Babalar Günü

Varlığı ve duruşu ile bizlere her zaman güç, kuvvet veren, hayata hazırlayan, fedakârlık ve sabır timsali, aile ve toplum hayatının temel direğini oluşturan tüm babaların Babalar Gününü en içten duygularımla kutluyorum.

Babalarımız, ailesinin mutluluğu, huzuru için hiçbir fedakarlıktan kaçınmamakta, sevgi ve şefkatleriyle çocuklarını en iyi şekilde geleceğe hazırlamak amacıyla özveriyle çaba harcamaktadır. Babalarımız güven ve güvence sembolü olarak hayat zenginliğimiz, baş tacımızdır.

Bizlere yol gösteren babalarımıza karşı sorumluluklarımızın başında sevgi ve saygı göstermek, sadece bir gün değil, her gün yanlarında olmak, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, babalarımız için en büyük armağandır.

Hayatın her döneminde bizlere verdikleri sınırsız sevgi, destek ve güven nedeniyle babalarımıza şükran borçluyuz.

Bu duygularla başta, büyük bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını vatanımız için feda eden aziz şehitlerimizin babaları olmak üzere, hayatı boyunca maddi, manevi bütün imkânlarını ailesi için seferber eden, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum.