Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Başdeğirmen: Türkiye artık güçlü bir ülke

Başkan Başdeğirmen: Türkiye artık güçlü bir ülke

Başkan Başdeğirmen: Türkiye artık

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Akif Nalbat, Milletvekili Adayları İsmail Kıvrak, Samet Tonay ve Ramazan Özdamar, Kadın Kolları Başkanı Sultan Güleç ile parti teşkilatı mensupları Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i makamında ziyaret etti. Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunulurken, 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri ele alındı.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Akif Nalbat, Genel Başkanları Fatih Erbakan’ın Cumhur ittifakıyla bir arada olduğunu belirterek, “Hep beraber bu işin üstesinden geleceğiz inşallah” dedi.

Yeniden Refah Partisi 1.sıra Milletvekili Adayı İsmail Kıvrak da Cumhur ittifakı içerisinde yer aldıklarını söyledi. Kıvrak, “Zafer inananlarındır. Karşımızda 7’li blok var. Onlara karşı genel başkanımız Cumhur ittifakında yer almıştır. Bizler de tam destek yanındayız” şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koyduğu 2053 ve 2071 vizyonları için parti olarak kendilerinin de büyük gayret gösterdiklerini söyleyen 2.sıra Milletvekili Adayı Samet Tonay, “Saha çalışmalarımızda sayın cumhurbaşkanımıza destek istiyoruz. 14 Mayıs’ta Cumhur ittifakı olarak Allah’ın izniyle zaferi elde edeceğiz. 7 düvel değil 14, 30, 50 hepsi birleşmiş, Türkiye’nin geleceğine, bekasına karşı bir savaş açılmış durumda. İnşallah halkımızla beraber bunun da üstesinden geleceğimize eminim” dedi.

 

Yeniden Refah Partisi 3.sıra Milletvekili Adayı Ramazan Özdamar ise 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan seçimlerden iyi sonuçla çıkacaklarını söyledi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, 20 yılı aşkın süredir Türkiye’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde çok güzel hizmetler yapıldığını söyledi. Bu güzel hizmetlerin devam etmesini istediklerini ifade eden Başkan Başdeğirmen, “Daha düne kadar başka ülkelerde yapılanlar için bizde neden yok diye üzülürken, şimdi diğer ülkeler Türkiye’de var bizde neden yok diye üzülmeye başladılar. Şu anda kendi uçağımızı, İHA’mızı, SİHA’mızı, gemimizi, silahımızı yapıyoruz. Nükleer santral kuruyor, hastaneler, köprüler, yollar yapıyoruz. Kendi otomobilimizi de yapıyoruz. Bu yaptıklarımız başkaları tarafından kıskançlıkla karşılanıyor. Türkiye artık güçlü bir ülke. Önceden diğer ülkeler ne dediyse onu yapmışız ama artık karar verici biziz. Karar vericiliğimizin devam etmesiyle alakalı sizlerin de Cumhur ittifakına desteğinizle çok daha güzel günleri hep beraber yaşayacağız inşallah.

 

Yeniden bir 5 yıl daha bizleri çok güzel yerlere götürecektir. Ülkemizin sanayi, tarım, ekonomi, turizm ve savunma olarak çok daha iyi yerlere geleceği inancındayım. Vermiş olduğunuz desteğin önemli olduğunun bilincindeyiz. Her zaman birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Ziyaretiniz için teşekkür ediyor, sizlere başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.