Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Başdeğirmen: Sayın Bakanımız desteklerini hiç esirgemiyor

Başkan Başdeğirmen: Sayın Bakanımız desteklerini hiç esirgemiyor

Başkan Başdeğirmen: Sayın Bakanımız

Karaağaç Millet Bahçesi ve 100. Yıl Millet Camii açılışı için Isparta’ya gelen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i ziyaret etti. Ziyarette Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Bakan Özhaseki’ye belediyenin yatırımları ve projeleri hakkında brifing verdi.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, ziyaretlerinden dolayı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Bakan Özhaseki’nin Isparta’ya büyük destekler verdiğini belirten Başkan Başdeğirmen, “Sayın bakanımızdan Allah razı olsun. Şehrimizin güzelleşmesi ve bugünkü haline gelmesi için sayın bakanımız desteklerini hiç esirgemiyor. İlçe ve belde belediye başkanlarımız ve teşkilatımızla bize ne kadar destek verdiğinizin bilincindeyiz. Şehrimizin modernleşmesi, tarihi ve kültürel değerlerinin yeniden ortaya çıkması sizin verdiğiniz desteklerle oluyor. TOKİ başkanımız da aramızda. Kendisine teşekkür ediyoruz. 1002 TOKİ konutu tamamlandı. Yeniden 1350 konutluk alanın teslimini yaptık. TOKİ başkanımız 467 tanesinin en yakın zamanda ihaleye çıkacağını belirtmişti. Onunla beraber Isparta’daki sosyal konut problemini çözeceğiz inşallah” dedi.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’ye günün anısına Fatiha Suresinin halı dokumasını hediye etti.