Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Başdeğirmen mesai arkadaşlarıyla bir araya geldi

Başkan Başdeğirmen mesai arkadaşlarıyla bir araya geldi

Başkan Başdeğirmen mesai arkadaşlarıyla

Başkan Başdeğirmen mesai arkadaşlarıyla bir araya geldi           

Isparta’ya kazandırılan yatırımlarda ayrı ayrı emeğiniz var

 

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, belediye personeliyle 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir araya geldi. Başkan Başdeğirmen, personelin evine helal ekmek götürmek için mücadele verdiğini belirterek, Isparta’ya kazandırılan yatırımlarda belediyenin tüm personelin ayrı ayrı emeğinin olduğunu dile getirdi.

 

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla belediye personeliyle yemek programında bir araya geldi. Gökkubbe Fuar Merkezinde gerçekleşen programda Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen, personeli kapıda tek tek karşıladı. Başdeğirmen çifti, çocuklarla da yakından ilgilenirken, tüm personelin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutladı.

 

Yemek öncesinde personele hitap eden ve sözlerine ‘Değerli mesai arkadaşlarım’ diyerek başlayan Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, 2019 Mahalli İdareler seçimlerinin ardından göreve geldiklerini, meclis üyeleri ve tüm çalışanlarla şehre güzel hizmetler yaptıklarını söyledi. Başkan Şükrü Başdeğirmen, “Sizler ve bizlerin amacı şehrimizde yaşayan vatandaşlarımızın hayat şartlarını çok daha iyi şekle getirmek, refah düzeylerini artırmak, vatandaşlarımızın mutlu bir şekilde yaşamalarını sağlamaktır. Bunun için sizlerle el ele, kol kola, omuz omuza bu mücadeleyi vererek hizmette 4 yılımızı doldurduk. Rabbim önümüzdeki kalan süreyi de sizlerle beraber sağlık, sıhhat ve afiyet içerisinde tamamlamayı nasip etsin” dedi.

 

Mesai arkadaşlarına ‘evine helal ekmek götürmek için mücadele veren sizler’ diyerek seslenen Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “Sizlerden Allah razı olsun. Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda ilmek ilmek, hepinizin emeği var. Bu emek çok önemli. Aldığınız görevi layıkıyla yapmak, evimize helal ekmek götürmek hepimizin ortak amacı. Rabbim bizlere ömür boyu helalinden para kazanmayı nasip eylesin” görüşlerinde bulundu.

 

Isparta’ya kazandırılan yatırımlarda belediyenin tüm personelinin hepsinin ayrı ayrı emeğinin olduğunu dile getiren Başkan Başdeğirmen, tüm personeli yaptıkları hizmetlerden dolayı alkışladı. Isparta Belediyesi olarak kısa sürede çok sayıda ödüller aldıklarını dile getiren Başdeğirmen, “Bu ödüller emek istiyor. Bu emekleri hep birlikte verdik ve bu ödüllere sahip olduk. Hep birlikte bunu

 

kazanmak bizim için önemliydi. Isparta Belediyemiz yapmış olduğu projelerle her yerde gerekli ilgiyi gördü” ifadelerinde bulundu.

 

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, birkaç gün önce temizlik işleri personelinin çöp içerisinde bir telefon bulduğunu ve bunu emniyete ulaştırarak, sahibi olan bir dernek başkanına ulaştırıldığından bahsetti. Başdeğirmen, “Günümüzde bunlar o kadar önemli olaylar ki Allah’ın izniyle bizim çalışan arkadaşlarımız her zaman doğruyu, dürüstlüğü, hakkı helali bilen arkadaşlarımız. Arkadaşlarımızı buradan tebrik ediyorum” dedi.

 

Normalde bu buluşmayı 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününde gerçekleştirmek istediklerini ancak Gökkubbe Fuar Merkezinde fuar olduğu için buluşmanın ancak bu güne nasip olduğunu aktaran Başdeğirmen, tüm personelin Emek ve Dayanışma Gününü kutladı.

 

Belediyede 30 müdürlükte çalışan 2 bin personel ile şehre en iyi hizmeti vermeye devam ettiklerini söyleyen Başdeğirmen, “Daha nice 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günlerinde daha iyi hizmet ve daha iyi günlerde Rabbim bizlere birlikte olmayı nasip eylesin” ifadesinde bulundu.

 

Türkiye’nin büyük bir devlet olduğunu dile getiren Başdeğirmen, pandemi süreci, yangınlar, sel ve deprem felaketleri yaşandığını, ülkenin bu süreçlerin üstesinden geldiğini söyledi. Başdeğirmen, “Çok acılar ve zor günler yaşadık fakat her şeyin üstesinden gelmeyi de başardık. Bu büyük depremi belki de başka bir ülke yaşasa bizim kadar kısa sürede 14 milyon kişiyi etkileyen bir olayı aşamazdı. Bu konuda en büyük desteği veren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum” görüşlerinde bulundu.

 

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Belediye meclisi üyelerine, başkan yardımcılarına, daire müdürlerine ve beraber çalıştığı mesai arkadaşlarına ve belediye dışından hizmet aldıkları esnaf ve çalışanlarına teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.