Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti Atabey Belediye Başkan Adayı Pehlivan’a yoğun ilgi

“5 yıl gönül belediyeciliği düsturu ile hizmet vereceğiz”

“5 yıl gönül belediyeciliği

31 Mart yerel seçimleri öncesi sahaya inen Atabey Belediye Başkan Adayı Serdar Pehlivan, ilçede kurulan pazar yerinde esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi. İlçe sakinlerinin yoğun ilgisi ile karşılanan Pehlivan, “Atabey’de bu dönem ‘gönül belediyeciliği’ düsturu ile hizmet vereceğiz” dedi.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi AK Parti Atabey Belediye Başkan Adayı Serdar Pehlivan çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

AK Parti Atabey Adayı Pehlivan, İlçe Başkanı Mehmet Kılıçaslan ve beraberindekiler bugün ilçede kurulan Pazar yerini ziyaret etti.

Pazarda esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelen AK Parti Atabey Belediye Başkan Adayı Serdar Pehlivan, sorun ve talepleri dinleme imkanı buldu. Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılanan AK Parti Atabey Belediye Başkan Adayı Pehlivan, ilçe sakinleri ile yakından ilgilendi.

“Atabey’de sevgi ve hizmet” dönemi diyerek yola çıkan Serdar Pehlivan, “ilçe sakinlerimizin teveccühü için teşekkür ediyoruz. Atabeyli hemşehrilerimizin desteği ile ilçemizde ‘gönül belediyeciliği’ hizmet vermeyi amaçlıyoruz. 31 Mart yerel seçimleri ilçemizde yeni bir dönemin başlangıcı olaraktır” ifadelerini kullandı.