Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Uzun vadede altın, Dolar ve Euro’ya yatırım yapan kazanır”

“Uzun vadede altın, Dolar ve Euro’ya yatırım yapan kazanır”

“Uzun vadede altın, Dolar

Altın, Dolar Euro fiyatlarında sular durulmuyor. Bu haftayı zirve fiyatlarla kapatan altın ve döviz fiyatlarında artık geri düşüşler beklenmiyor. Piyasalardaki son durumu Gülkent Gazetesine değerlendiren Mehmet Altıniş, “Altın, Dolar ve Euro yatırımcısı bu hafta kazandı ve kazanmaya da devam edecek” dedi.

Kuyumcu Mehmet Altıniş, piyasalardaki son durumu Gülkent Gazetesine değerlendirdi. Dolar ve Euro fiyatlarını açıklayan Kuyumcu Altıniş, “Önümüzdeki haftadan itibaren artık Dolar ve Euro’da gerileme yaşanacağını düşünmüyoruz” dedi.

“Şu anda dolar 28 lira 73 kuruş. Dolarda 28lira 83 kuruşu gördük oradan biraz geriledik. Bu  haftanın kapanışı 28 lira 54 kuruşla başlayıp 28 lira 70 kuruş ile kapatacağız. Ama pazartesi ne olacak derseniz pazartesi de pek düşecek gibi gözükmüyor. Önümüzdeki haftaya da yükselişle devam edebiliriz. Euro’da ise bu hafta açılış 30 lira 45 kuruş. Haftanın kapanışı da şu anda 31 lira 12 kuruş. Euro’da 31lira 35 kuruşu gördük. Oradan birazcık geriledik. Onun iin Euro’nun da artık 31 liradan aşağı şansı yok.”

Gram altının bin 872 liradan işlem gördüğünü ve şu an altının zirvede olduğunu söyleyen Kuyumcu Altıniş, yatırımcılar için de  “Altın, Dolar ve Euro yatırımcısı bu hafta kazandı ve kazanmaya da devam edecek” diye konuştu.

“Altında ONS bin 930 liraya kadar geriledi. Oradan tekrar yükselip bin 950 lira bin 987 dolar şu anda. Bin 982’nin üzerinde kalırsa bugünkü kapanışı, pazartesi günü bin 990 ve 2 binleri zorlayabiliriz. Ama şu sıralar bin 980 ve bin 990 bandında gidecek gibi gözüküyor.  24 ayar altın bin 872 lira. Yine bu haftanın başlangıcında 24 ayar bin 832 liradan başladık. Bin 876 liraya kadar yükseldik. Şu anda bin 872 lira. Yani şu anda zirvedeyiz. Çeyrek altın 3 bin 65 lira. Cumhuriyet altını da 12 bin 525 lira. Altın, dolar ve Euro yatırımcısı. Bu hafta kazandı. Kazanacakta. Öyle gözüküyor. Artık eski fiyatları unutacağız. Eski bin 700’lü rakamları unutacağız. Artık bin 800’lü rakamlar ve yukarısına bakacağız. Alan karlı diyebilirim ama kısa vadede her zaman düşüşler olur. Her zaman bir kar satımı gelecek. Uzun vadede bu üçüne de yatırım yapan kazanır.”