Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ramazan bereketini ve sevincini hep birlikte yaşıyorlar

Ramazan bereketini ve sevincini hep birlikte yaşıyorlar

Ramazan bereketini ve sevincini

Bereketin, bolluğun ve paylaşımın yoğun şekilde yaşandığı 11 ayın sultanı Ramazan Ayının 9. gününde de Isparta Belediyesi tarafından Isparta Meydan AVM, Belediye Kültür Merkezi yanında kurulan iftar çadırında vatandaşlar birlik ve beraberlik içerisinde iftarlarını açtı.

Ramazan ayı boyunca vatandaşlara hizmet verecek olan iftar çadırında her gün binlerce vatandaş aynı sofrada buluşuyor, eller semaya açılıyor dualar yapılıyor ve hep birlikte iftarlar açılıyor.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de iftar çadırını ziyaret etti, vatandaşlarla birlikte iftarını çadırda açtı. Vatandaşlarla birlikte yemek sırasına giren Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, iftar açmak için çadıra gelen vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Başdeğirmen ile fotoğraf çektiren vatandaşlar, bu şekilde bir iftar çadırı kurulmasından duydukları memnuniyetlerini dile getirerek, teşekkürlerini ilettiler.

İftar süresince de kum sanatçısı Tarkan Köylü birbirinden güzel eserlerini kumdan yaparak Ispartalılarla paylaştı. Sanatçının yapmış olduğu gösteri büyük beğeni topladı.