Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KÖPRÜYÜ GEÇERKEN AT DEĞİŞMEZ

KÖPRÜYÜ GEÇERKEN AT DEĞİŞMEZ

KÖPRÜYÜ GEÇERKEN AT DEĞİŞMEZ

Ispartasporun kendi sahasında oynadığı Arnavutköyspor maçı sonrasında taraftarların ve spor kamuoyunun Ispartaspor yönetiminin hoca ile ilgili bir tasarrufu olup olmadığı yönündeki beklenti ve eleştirilerine Ispartaspor ikinci başkanı Gültekin Özdemir cevap verdi.

Manşete özel açıklama yapan Özdemir şunları söyledi. “ Öncelikle seyircimizin olmadığı ve desteğini arkamızda göremediğimiz bir maçta rakibimize 2-1 yenildiğimiz için çok üzgün olduğumuzu söylemek istiyorum. Keşke seyircilerimizin yüzünden bu cezayı almamış olsaydık! İnanıyorum ki onların desteği ve motivasyonu ile biz bu maçı alırdık.

Neyse kaybedilmiş bir maçın sorumluluğunu elbette yönetim olarak, teknik kadro ve futbolcular olarak bizler üzerimize alırız. Önemli olan kalan haftalarda bizim ne yapacağımız.

Son iki hafta ve bay geçtiğimiz haftayı da dahil edersek üç hafta hiç puan alamadığımız ligde Play off umutlarımızın kalmadığını söyleyebilirim ama herkes şunu bilsin ki bu takım küme düşmez ve ligde kalır.

Biz bu noktaya Hakan hoca ile geldik ve Hakan hoca ile ligin sonuna kadarda devam edeceğiz. Köprüyü geçerken At değiştirmek bize yakışmaz. Hocamız görevinin başında ve kötü gidişe dur diyecek olanda teknik ekibimiz ve futbolculardır. Taraftarlarımız rahat olsun ve desteklemeye devam etsinler” dedi.