Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ITSO RAMAZAN PİDESİ FİYATLARINI BELİRLEDİ

ITSO RAMAZAN PİDESİ FİYATLARINI BELİRLEDİ

ITSO RAMAZAN PİDESİ FİYATLARINI

 

Ramazan ayına sayılı günler kala yurt genelinde pide fiyatları da art arda açıklanmaya başladı. Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Mart Ayı Meclis Toplantısında Ramazan pidesi ile ilgili fiyat tarifesi görüşüldü.

ITSO Meclis Toplantısında Ramazan pidesi için susamlı, susamsız olmak üzere iki ayrı fiyat tarifesi belirlendi. Türkiye genelinde 300 gram Ramazan pidesi 10 TL olarak belirlenirken, ITSO yönetimi Isparta’da 330 gram susamlı pidenin fiyatını 10 TL olarak belirledi. 330 gram susamsız pide ise 8 TL’den tüketiciyle buluşacak.

Çevre illerden fiyat alarak bu karara vardıklarını belirten ITSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik, “Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Isparta Fırıncılar Odası ile istişare ederek Isparta’mızda 330 gram susamlı pidenin fiyatını 10 TL, susamsız pidenin fiyatını ise 8 TL olarak belirledik. Bunu yaparken çevre illerimizden de fiyatlar aldık. Burada hizmet veren fırıncılarımız fedakarlık yaptı. Tüketicinin lehine bir karar alındığı kanaatindeyim.” dedi.