Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“ISPARTALI VATANI BÖLDÜRMEK İSTEYEN ZİHNİYETE FIRSAT VERMEYECEKTİR”

“ISPARTALI VATANI BÖLDÜRMEK İSTEYEN ZİHNİYETE FIRSAT VERMEYECEKTİR”

“ISPARTALI VATANI BÖLDÜRMEK İSTEYEN

“ISPARTALI VATANI BÖLDÜRMEK İSTEYEN  ZİHNİYETE FIRSAT VERMEYECEKTİR”

AK Parti Isparta Milletvekili Adayı Yakup Kütük’te Özkanlar Kavşağındaki esnafları ziyaret etti. Esnafların yakın ilgisi ile karşılaşan Yakup Kütük, “vatandaşımız bölücü terör örgütü ile yan yana duranlarını desteklemeyeceğini açıkça beyan ediyor. Ispartalı, Amerika’dan aferin almak için vatanı böldürmek isteyen zihniyete asla fırsat vermeyecektir” dedi.

AK Parti Isparta Milletvekili Adayı Yakup Kütük, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimler öncesi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Pazar günü Karaağaç Pazarındaki esnaflarla bir araya gelen AK Parti Isparta Milletvekili Adaya Yakup Kütük, bugün de Özkanlar Kavşağı esnafını ziyaret etti.

Esnaflar daha önce Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevini yürüten Yakup Kütük’ü tanıdıkları için yakın ilgi gösterdiler.

Esnaflarla tek tek selamlaşan Yakup Kütük, talepleri de dinleme imkanı buldu.

Vatandaşın kendilerine bölücü terör örgütü ile yan yana duranları desteklemeyeceğini söylediğini belirten AK Parti Isparta Milletvekili Adayı Yakup Kütük, “Amerika’dan aferin alacağız diyerek vatanı böldürmek isteyenlere Ispartalılar fırsat vermeyecektir” dedi.

AK Parti Isparta Milletvekili Adayı Kütük, seçim çalışmasını gün boyu sürdürdü.