Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Isparta Belediyesi Ramazan İftar Çadırı Kuruldu

Isparta Belediyesi Ramazan İftar Çadırı Kuruldu

Isparta Belediyesi Ramazan İftar

Isparta Belediyesi Ramazan İftar Çadırı Kuruldu

Bu yılda binlerce kişi aynı anda iftarını açacak

Isparta Belediyesi, Meydan AVM (ITKM) Pazar Cami ile Kültür Merkezi arasına aynı anda binlerce vatandaşın iftarını açabileceği Ramazan Çadırı kurdu. Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, kurulan iftar çadırı alanında incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, ramazan iftar çadırında tüm hazırlıkların yapıldığını dile getirdi.

Bir Ramazan Ayına daha ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, tüm vatandaşların Ramazan Ayını tebrik etti.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Ramazan ayı boyunca Isparta Meydan AVM (ITKM) Pazar Cami ile Belediye Kültür Merkezi arasında kalan bölüm ile cami avlusunda iftar çadırı kurduklarını ve binlerce vatandaşın aynı anda iftar yapabileceğini aktardı.

 

Ramazan ayının Ispartalılara ve İslam alemine hayırlar getirmesi temennisinde bulunan Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “Yeniden bir Ramazan Ayına daha kavuşmanın mutluğunu ve huzurunu yaşıyoruz. Ramazan ayında vatandaşlarımızla bir arada olabilmek için hazırlıklarımızı yaptık. Bu yılda iftar çadırımızı geçen sene kurmuş olduğumuz alana kurduk. Ramazan ayı boyunca vatandaşlarımıza burada iftar vereceğiz. Bizimle birlikte olmak isteyen, belediyemizin bu ikramından istifade etmek isteyen tüm vatandaşlarımızı iftar çadırımıza davet ediyorum, vatandaşlarımızı misafir etmek istiyoruz. Isparta’mızda deprem afetinden etkilenen ve şehrimize gelen misafirlerimiz var. Misafirlerimizi de arzu ederlerse burada iftar çadırımızda ağırlamak istiyoruz. Gençlerimiz, çocuklarımız, öğrencilerimiz, yaşlımızla, kadınımızla, erkeğimizle, engellimizle burada bu mübarek ramazan ayının coşkusunu hep beraber yaşayalım inşallah. Rabbim yaptığımız bu çalışmaları kabul eylesin. Bütün vatandaşlarımıza, bizlere destek veren hayırseverlerimize buradan teşekkür etmek istiyorum. Önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda bu işin içerisinde bende olmak istiyorum diyen vatandaşlarımızla biz beraber olmak istiyoruz. Hiç kimseyi geri çevirmeden bu hizmeti devam ettirmek istiyoruz. Ramazan ayımız mübarek olsun, Yüce Rabbim yaptığımız ibadetlerimizi kabul etsin, sağlık sıhhat afiyet içerisinde nice ramazanlarda beraber olmayı nasip etsin” dedi.