Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İftar çadırı misafirlerini ağırlamaya devam ediyor

İftar çadırı misafirlerini ağırlamaya devam ediyor

İftar çadırı misafirlerini ağırlamaya

Isparta Belediyesinin bu yılda kurmuş olduğu Ramazan İftar Çadırına vatandaşların ilgisi devam ediyor. Vatandaşlar birlik ve beraberlik içerisinde aynı sofrayı paylaşarak oruçlarını açıyorlar.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen Ramazan Ayının 13.gününde ise iftarını beraberinde AK Parti İl Başkanı ve İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Keskin, Merkez İlçe Başkanı Furkan Cem Er, Kadın Kolları Başkanı Sevim Köse, Gençlik Kolları Başkanı Talha Güler, İl, Merkez İlçe, Kadın ve Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlarla çadırda açtı.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, AK Parti İl Başkanı ve İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Keskin ve beraberindekiler iftar çadırı öncesinde Belediye Kültür Merkezindeki İyilik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin (İYİLİKDER) çocuklara yönelik verdiği iftarı ziyaret ettiler.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve beraberindekiler ardından belediye tarafından kurulan iftar çadırına geçtiler, vatandaşlarla birlikte sıraya girerek yemeklerini aldılar. Çadırda Kur’an-ı Kerim Tilaveti gerçekleştirilirken, ilahiler söylendi. Akşam ezanının okunmasıyla birlikte binlerce kişi aynı anda oruçlarını açtı.