Haber Detayı
19 Ekim 2021 - Salı 18:44
 
MİLLETVEKİLİ ÖZEL, GENÇLİK ve SPOR BAKANI İLE BİR ARAYA GELDİ
3 İLÇEYE SPOR YATIRIMI, ALİKÖY'E 'SAHA' MÜJDESİ
GÜNDEM Haberi
MİLLETVEKİLİ ÖZEL, GENÇLİK ve SPOR BAKANI İLE BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Yüksek Seçim Kurulu Temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’nu ziyaret etti.

Milletvekili Özel’in ziyaretinde Senirkent Belediye Başkanı Kadir Heybeli, Sütçüler Belediye Başkanı İsmail Yurdabak, AK Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Özer, AK Parti Atabey İlçe Başkanı Mehmet Günkaya, Senirkent İl Genel Meclisi Ayhan Umutlu, Aliköy Muhtarı Ali Çakacı ve Yakaören Köyü Muhtarı Ömer Kırtay yer aldı.

*** 3 İLÇEYE SPOR YATIRIMI

Gerçekleştirilen ziyarette Senirkent Belediye Başkanı Kadir Heybeli, ilçesine gençlik merkezi ve halı saha yapılmasını Bakan Kasaploğlu’ndan istedi. Bunun üzerine Bakan Kasapoğlu, ilçeye gençlik merkezi ve halı saha yatırımı yapılmasına destek vereceklerini söyledi.

Senirkent’in yanı sıra Yalvaç’a da yapılacak yüzme havuzuna destek vereceklerini söyleyen Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Sütçüler Belediye Başkanı İsmail Yurdabak’ın talebi üzerine ilçedeki tüm sahaların UEFA standartlarına getirilmesine destek vereceklerini ifade etti.

*** ALİKÖY’E SAHA MÜJDESİ

Merkeze bağlı Aliköy’e uzun süredir kazandırılması planlanan saha talebi de Isparta Milletvekili Recep Özel tarafından Bakan Kasapoğlu’na iletildi. Milletvekili Özel’in talebine olumlu yanıt veren Bakan Kasapoğlu, arsa sorunu çözülen sahanın yapımına destek vereceklerini söyledi. Uzun bir aranın ardından Milletvekili Recep Özel’in girişimi ile artık Aliköy sahasına kavuşacak.

Kaynak: () - Muhbir32 Editör: Muhbir32
Etiketler: MİLLETVEKİLİ, ÖZEL,, GENÇLİK, ve, SPOR, BAKANI, İLE, BİR, ARAYA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı