Haber Detayı
08 Aralık 2019 - Pazar 12:15
 
GELENDOST’TAN BAŞDEĞİRMEN’E TEŞEKKÜR
KÜLTÜR Haberi
GELENDOST’TAN BAŞDEĞİRMEN’E TEŞEKKÜR

Isparta Belediye Meclisi kararı ile Isparta Migros kavşağı ismi Miryokefalon kavşağı olarak değiştirildi.Bu bağlamda Gelendost Belediye Başkanı Mehmet Sezgin bir teşekkür mesajı yayınladı.
Sezgin mesajında
Anadolu'nun tapusunun alındığı savaş olan 1176 Miryokefalon zaferi yeri tescil işlemleri için ilçemize ,Kentimize, bölgemize ve ülkemize katkı sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Göreve geldiğim günden bu yana neredeyse başvurmadık yer bırakmadık.Ama bu kapsamda her desteği alırken il merkezimizin desteği konusunda sıkıntılar yaşıyorduk.Isparta Belediyesi’nin ve İl Genel meclisinin bu konuyu meclislerine taşımasının ardından bu gün Isparta Belediye meclisinin aldığı kararla Isparta Merkez Migros kavşağının ismi Miryokefalon kavşağı olarak değiştirildi.
Bizde bu anlamda Belediyemiz ve Gelendost halkı adına İlmek ilmek işleyerek bu safhaya getirdiğimiz projemizi gerçekleştirmemize destek veren Başta Isparta Belediye Başkanı sayın Şükrü Başdeğirmen olmak üzere Isparta Belediye Meclis üyelerine çok teşekkür eder saygılarımızı sunarız.
Dedi.

Kaynak: () - Muhbir32 Editör: Muhbir32
Etiketler: GELENDOST’TAN, BAŞDEĞİRMEN’E, TEŞEKKÜR,
Yorumlar
Haber Yazılımı