Haber Detayı
26 Temmuz 2021 - Pazartesi 15:05
 
EMEKLİLER ERSAL İLE YOLA DEVAM DEDİ
EMEKLİLER ERSAL İLE YOLA DEVAM DEDİ
GÜNDEM Haberi
EMEKLİLER ERSAL İLE YOLA DEVAM DEDİ

Türkiye Emekliler Derneği Isparta Şubesi’nin bugün olağan genel kurulu gerçekleştirildi.

Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda yapılan genel kurulan Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün, Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural, oda başkanları, Ziraat Odası Başkanı Mustahattin Can Selçuk, emekliler derneğinin genel merkez yöneticileri, farklı illerden gelen şube başkanları ve emekliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan genel kurula emekliler yoğun ilgi gösterdi.

Gerçekleştirilen genel kurulda bir konuşma yapan adaylardan Hayati Yıldız, emeklilerin hak ve menfaatlerini koruyacaklarını söyledi.

Aynı zamanda Türkiye Emekliler Derneği’nin Genel Başkan Yardımcısı olan Isparta Şube Başkanı Abdülkadir Ersal ise, toplu konut ile ilgili açıklamalarda bulundu, bin 2 konutun inşaatının kısa sürede başlayacağını söyledi.

Konuşmaların ardından seçime geçildi. Yapılan seçim sonucunda mevcut başkan Abdülkadir Ersal 747 oy alarak yeniden başkanlığa seçildi ve güven tazeledi. Diğer aday Hayati Yıldız ise 110 oy aldı.

Rakibine 637 oy fark atarak, emeklilerin oyları ile yeniden seçilen Abdülkadir Ersal’ın yönetim kurulu listesinde ise şu isimler yer alıyor: Elmas Öz, Sabri Şahin, Mehmet Şevik ve Mehmet Bozdoğan.

 

Kaynak: () - Muhbir32 Editör: Muhbir32
Etiketler: EMEKLİLER, ERSAL, İLE, YOLA, DEVAM, DEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı