Haber Detayı
19 Kasım 2021 - Cuma 13:27
 
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖZHASEKİ: “ŞÜKRÜ BAŞKAN 40 YILLIK BELEDİYE BAŞKANI GİBİ ISPARTA’YA GÜZEL HİZMETLER YAPIYOR”
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖZHASEKİ: “ŞÜKRÜ BAŞKAN 40 YILLIK BELEDİYE BAŞKANI GİBİ ISPARTA’YA GÜZEL HİZMETLER YAPIYOR”
GÜNDEM Haberi
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖZHASEKİ: “ŞÜKRÜ BAŞKAN 40 YILLIK BELEDİYE BAŞKANI GİBİ ISPARTA’YA GÜZEL HİZMETLER YAPIYOR”

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca Ankara Başkent Millet Bahçesi’nde, gençlere yönelik “Tam Bana Göre Festivali”nde Isparta Belediyesi kurduğu stant ile yerini aldı. Kültür, sanat, spor, gençlik, akıllı şehircilik ve öğrencilere yönelik Isparta Belediyesi’nin projelerinin anlatıldığı stant, gençlerin yoğun ilgisini gördü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan festivalde Isparta Belediyesi gençlere yönelik yaptığı çalışmalardan dolayı ödül aldı. Ödülü Başkan Başdeğirmen’e AK Parti’nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki takdim etti.

AK Parti’nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki de Isparta standını ziyaret ederek, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ile bir araya geldi. Burada açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in birinci dönemi olmasına rağmen, 40 yıllık belediye başkanı gibi Isparta’ya güzel hizmetler yaptığını söyledi.

Yapılan çalışmaları daha önce geldiği Isparta ziyaretinde yerinde görme imkanı bulduğunu ifade eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

“Tabi bu arada da özellikle gençlik hususunda çok ciddi çalışmalar yapan belediyelerimize de bizde ödül vermeye gayret ediyoruz. İşte o belediyelerimizden birisi de Isparta Belediyemiz. Sağ olsun Şükrü Beyin belediye başkanlığında birinci dönemi olmasına rağmen sanki 40 yıllık belediye başkanı gibi en güzel hizmetleri yapmaya devam ediyor.

Bizzat gidip Isparta’da da gördüm. Belediye Başkanlarının bir ortak toplantısını Isparta’da yaptık. Arkadaşlarımızın da orada yapılanları görmesini istemiştim. Şimdi burada aslında ilk gün Sayın Cumhurbaşkanımızın elinden alacağı ödülü biz takdim ediyoruz. Çünkü trafik sıkışıklığından birçok arkadaşımız yetişemediler. Onlar biraz geç kalınca sahneye de davet edemedik. Artık kusurumuzun böylece kabulünü rica ediyoruz. Değerli başkanımın çalışmalarında başarılar diliyorum. Allah kolaylık versin, güzel işler yapmayı da devam ettirsin diye dua ediyorum.”

Kaynak: () - Muhbir32 Editör: Muhbir32
Etiketler: AK, PARTİ, GENEL, BAŞKAN, YARDIMCISI, ÖZHASEKİ:, “ŞÜKRÜ, BAŞKAN, 40, YILLIK, BELEDİYE, BAŞKANI, GİBİ, ISPARTA’YA, GÜZEL, HİZMETLER, YAPIYOR”,
Yorumlar
Haber Yazılımı