Haber Detayı
22 Haziran 2021 - Salı 18:57
 
ITSO’NUN ÇALIŞMALARI İLE GURUR DUYUYORUM
ITSO’NUN ÇALIŞMALARI İLE GURUR DUYUYORUM
GÜNDEM Haberi
ITSO’NUN ÇALIŞMALARI İLE GURUR DUYUYORUM

 Isparta Ticaret ve Sanayi Odası, ‘ticaretin duayenleri’ isimli kitapta eski ITSO başkanlarından Hasan Hüseyin Kaçıkoç’u konu aldı. Kaçıkoç’un hayatını konu alan kitap, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tutar ve Meclis Başkanı Osman Şahlan tarafından Kaçıkoç’a hediye edildi.

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Tutar, Meclis Başkanı Osman Şahlan ve Genel Sekreter Nihal İspir,  ITSO eski Başkanı Hasan Hüseyin Kaçıkoç’u ziyaret etti. Ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Odalarının kültür faaliyeti olan ‘ticaretin duayenleri’ isimli kitapta eski başkanlardan Hasan Hüseyin Kaçıkoç’a yer verdiklerini belirten ITSO Başkanı Mustafa Tutar, Isparta’ya kazandırdığı hizmetlerden dolayı Kaçıkoç’a teşekkür etti.

ITSO Meclis Başkanı Osman Şahlan ise, Kaçıkoç’un Isparta sanayisini ve ticaretine büyük katkılar sağladığını ifade ederek, “birlikte çalışmaktan her zaman onur duydum” dedi.

* ESKİ BAŞKAN KAÇIKOÇ, ITSO’NUN ‘TİCARETİN DUAYENLERİ’ KİTABINDA

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası’nın başarılı çalışmalara imza attığını söyleyen ITSO eski Başkanı Hasan Hüseyin Kaçıkoç, “yaptıkları çalışmalar ile gurur duyuyorum. bize ne zaman görev düşerse bilgilerimizi ve tecrübeleri aktarmaya hazırız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Hasa Hüseyin Kaçıkoç’u konu olan Isparta’da Ticaretin Duayenleri Kitabı ITSO eski Başkanı Kaçıkoç’a takdim edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ITSO’NUN, ÇALIŞMALARI, İLE, GURUR, DUYUYORUM,
Yorumlar
Haber Yazılımı