Haber Detayı
23 Ekim 2020 - Cuma 11:04
 
ITSO’dan inşaat yatırımcılarına ziyaret
ITSO’dan inşaat yatırımcılarına ziyaret
GÜNDEM Haberi
ITSO’dan inşaat yatırımcılarına ziyaret

741 KONUTLUK DEV PROJENİN

SON TABLASI ALKIŞLARLA KONULDU

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Tutar ve yönetim kurulu üyeleri, ilimizi en büyük projesi olan ve yüzde 80 fiziki gerçekleşme aşamasına gelen Kule 246 Proje şantiyesini ziyaret etti. Yalçın Baysan Group Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Baysan, ITSO heyetine proje hakkında bilgi verdi, şantiyeyi gezdirdi.

ITSO Başkanı Mustafa Tutar, inşaat sektöründe yatırım yapmanın zorlu bir iş olduğunu belirterek “Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilimizin ekonomisine değer katan işletmelerimizi geziyoruz. Bugün de Kule 246 Projesi için bu şantiyedeyzi. Yalçın bey zorlu bir süreçten başarı ile çıktı. Bugün görüyoruz ki proje tamamlanmak üzere 741 daire ile burada yeni bir yaşam oluşacak. İlimize değer katacak bir proje. Şantiyede 200 kişinin çalıştığını duymak memnuniyet verici. Büyük cesaret örneği. Bu güzel yatırımından ötürü tebrik ediyoruz. İlimizdeki diğer yatırımları da takip edip, ziyaret edeceğiz. En azından moral vereceğiz, tebrik edeceğiz” diye konuştu.

Yalçın Baysan Group Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Baysan da ITSO heyetinin ziyaretinden duyduğu mutluluğu ifade ederek “Ispartamızın en güçlü sivil toplum kuruluşunun yönetiminin ziyareti bizleri fazlasıyla onure etti, mutlu olduk. Bu aşamaları geçerken, zorlu süreci yaşarken bu şekilde yapılan ziyaretler moral veriyor, heyecan veriyor. Yatırım şevkimizi artırıyor. Güç ve enerji alıyoruz. Amacımız Ispartamızı kalkındırmak. Ispartamızı metropol şehirler arasına sokmak için çalışıyoruz. Ticaret Odamız da bu yönde önemli adımlar atıyor. Birlikte çok daha güçlü olacağımızı biliyoruz. Odamız güzel projelere imza atıyor. İnşallah burada yüzde 80 fiziki gerçekleşmeye ulaştık. Önümüzdeki yıl projemizi tamamlayacağız. Bitirdikten sonra da burada yönetim sistemi kurup 60-70 kişiye iş imkanı sunacağız. Ekonomiyi büyütmek için çalışmaya, yatırımlara devam edeceğiz” dedi.

Daha sonra Yalçın Baysan, ITSO heyetini şantiyeye gezdirdi. Bu arada 741 konutluk projenin son kalıp beton tablesi de atılarak, kaba inşaat süreci tamamlandı. İşçilerin ıslıkları ile, ITSO heyetinin de alkışları ile son tabla 22. kata konuldu. ITSO Başkanı Tutar, kalıp beton işinde çalışan işçilere baklava ikramında bulundu.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: ITSO’dan, inşaat, yatırımcılarına, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı