Haber Detayı
13 Eylül 2021 - Pazartesi 16:04
 
Isparta Diye Aratınca Fuhuş içerikleri Çıkıyor
Isparta Diye Aratınca Fuhuş içerikleri Çıkıyor
- Haberi
Isparta Diye Aratınca Fuhuş içerikleri Çıkıyor

Sosyal Medya'da Isparta Diye Aratınca Fuhuş görselleri ve iletişim numaraları Çıkıyor.

Koronavirüs günlerinde ilginç bir biçimde sosyal medyada yer alan fuhuş paylaşım ve reklamları adeta tavan yaptı.

 İnsanların birbirleri ile olan temasının en aza indirilmesi ve hastalığın kontrol altında tutulması için yetkililer sürekli yeni önlemler almaya çalışıyor. Sürekli “kontrollü hayat” vurgusu yapılırken, alınan önemlemlere herkesin sıkı sıkıya uyması isteniyor.

FUHUŞ SEKTÖRÜ, TÜM HIZIYLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR

Hal böyleyken bir sektör var ki onlar dur durak yok. Fuhuş sektörü, karantina günlerinde olduğu gibi yeni normalde de tüm hızıyla çalışmaya devam ediyor, hem de oldukça organize bir biçimde. Koronavirüs günlerinde ilginç bir biçimde sosyal medyada yer alan fuhuş paylaşım ve reklamları adeta tavan yaptı. Her gün yüzlerce ilan ve paylaşımı sosyal medyadan bulmak mümkün.

ORGANİZE ÇALIŞMA

En basit şehir ismi veya benzer bir arama yaptığınız zaman karşınıza yüzlerce eskort ilanı çıkıyor. Yapılan paylaşımlara baktığınız zaman ise bunun son derece organize bir şekilde yapıldığı dikkat çekiyor.

Isparta yazıp sosyal medyada aratınca fuhuş paylaşımları ve görüntüler çıkıyor.

Isparta'lı Vatandaşlar, emniyet güçlerinin bu ve benzer konularda gerekli çalışmayı tizlikle yapılması rica ediliyor.

BAŞIBOŞ APARTLAR EN BÜYÜK DESTEKÇİ

Isparta'da yıllardır başıboş süregelen apart çılgınlığıda fuhuşlara en büyük destekçi, denetlenmeyen apartlarda saatlik, günlük kiralamalar mevcut. Öyleki sosyal medyada ve google'da açılan ilanlar çok ilginç.

 Zira, saatlik kiralanan apart ilanlarında ''gizliliğe önem verilir'', ''ulaşımınız bize ait'' ibareleri fuhuşa müsait anlamına geliyor.

 Vatandaşların muhbir 32 ihbar hatlarına en sık sorduğu sorulardan biri  Hızla büyüyen ve gelişen ilimizde bu çirkin gidişe neden son verilemiyor?

Kaynak: Editör:
Etiketler: Isparta, Diye, Aratınca, Fuhuş, içerikleri, Çıkıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı