Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gülbirlik Yönetim Kurulu’ndan MAHMUT DEMİR’e güven oyu

Gülbirlik Yönetim Kurulu’ndan MAHMUT DEMİR’e güven oyu

Gülbirlik Yönetim Kurulu’ndan MAHMUT

Gülbirlik’in Genel Kurulunda 4 yıllığına göreve seçilen Yeni Yönetim Kurulu kendi arasında yaptığı görev bölümü sonunda başkanlığa yeniden Mahmut Demir’i getirdi.

 

Kısa adı GÜLBİRLİK olan Gül, Gülyağı ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği’nin 2022 yılı Genel Kurulu önceki gün yapılmıştı.

Birliğe bağlı 6 kooperatiften delegelerin katıldığı Genel Kurul sonunda yeni yönetim kurulu üyelikleri için seçim yapıldı. Gizli oylama ile yapılan seçim sonunda 4 yıl görev yapacak olan Gülbirlik’in Yönetim Kurulu asil Üyeliklerine Mahmut Demir,   Hüseyin Eker, Metin Kutsal, Hüseyin Kaya, İlhan Işık ve Faik Yıldız seçilmişti. 

4 yıl boyunca görev yapacak Gülbirlik’in Yeni Yönetim Kurulu daha sonra kendi arasında görev bölümü yaptı. Yapılan görevlendirme sonunda Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden Mahmut Demir seçilirken, Yönetim Kurulu başkan Vekilliğine Hüseyin Eker, Yönetim Kurulu üyeliklerine ise İlhan Işık, Hüseyin Kaya, Faik Yıldız ve Metin Kutsal getirildi.

BAKİ KURT’A PLAKET

Bu arada Gülbirlik’in daha önceki Yönetim Kurulu’nda yer alan ve Başkan Vekili olarak görev yapan ancak yeni yönetimde bulunmayan Baki Kurt’a hizmet ve katkılarından dolayı Gülbirlik Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Demir ve Genel Müdür Hasan Çelik tarafından plaket takdim edildi. Demir ve Çelik, uzun yıllar Gülbirlik Yönetiminde görev alan Baki Kurt’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler. Yeni Yönetim Kurulunda Baki Kurt’un yerine  İlhan Işık yeraldı.