Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Cumhuriyetin 100. Yılında Isparta Belediyesi tarafından düzenlenen kitap fuarı sona erdi

Cumhuriyetin 100. Yılında Isparta Belediyesi tarafından düzenlenen kitap fuarı sona erdi

Cumhuriyetin 100. Yılında Isparta

Isparta Belediyesi tarafından Cumhuriyetin kuruluşunun 100’üncü yıldönümü nedeniyle kitap fuarı düzenledi. 10 gün süren kitap fuarı bugün sona erdi. Kitap fuarına son gününde Ispartalılar ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Isparta Belediyesi’nin ‘Cumhuriyetimizin Yüzüncü Yılında’ teması ve ‘Kitaplar Gül Açıyor’ sloganıyla Gökkubbe Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlediği 6. Kitap Fuarı düzenledi.

20 Ekim Cuma günü kapılarını açan kitap fuarı, vatandaşlar ve öğrenciler tarafından yoğun ilgi gördü.

Fuar, kitapseverlere geniş bir yelpaze sunarak farklı türlerdeki kitapları keşfetme imkanı sağladı. Kitapseverler, edebiyattan bilim kitaplarına, çocuk kitaplarından tarih eserlerine kadar birçok farklı türde kitap bulma fırsatı buldu.

Kitap Fuarı, öğrencilere kitapları daha yakından tanıma ve okuma alışkanlığı kazanma fırsatı sunarken, söyleşi gibi farklı etkinliklere katılma imkanı sağladı.

Isparta Belediyesi tarafından düzenlenen ve 10 gün süren kitap fuarı Cumhuriyetin 100’üncü yıldönümü olan bugün sona erdi.

Kitap Fuarına son gününde öğrenciler ve Ispartalılar yoğun ilgi gösterdi.

6. Kitap Fuarını ziyaret eden öğrenciler ile velileri, fuarı çok beğendiklerini belirterek, fuar aracılığıyla kendilerini kitaplarla buluşturan Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür ettiler.