Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çocuklar, gençler ve Ispartalılar Oğuzhan Koç ile unutulmaz bir akşam yaşadı

Çocuklar, gençler ve Ispartalılar Oğuzhan Koç ile unutulmaz bir akşam yaşadı

Çocuklar, gençler ve Ispartalılar

Isparta Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çocuklara dolu dolu bir festival etkinliği düzenledi. Isparta Belediyesinin düzenlediği festival kapsamında çocuklar boyama ve çeşitli atölye çalışmalarına katılırken, binlerce çocuk, genç ve Ispartalı vatandaşlar sevilen sanatçı Oğuzhan Koç konseri ile doyasıyla eğlendi.

Isparta Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çocuk festivali düzenledi. Isparta Meydan AVM’de 27 Nisan’da başlayan festivalde çocuklar kum boyama, sihirli renkler atölyesi, slime atölyesi, runner atölyesi gibi birçok etkinliğe katılırken, çocuklara belediye tarafından çeşitli ikramlarda bulunuldu. Dolu dolu geçen etkinliklerin ardından Isparta Belediyesi tarafından çocukların ve gençlerin sevdiği sanatçı Oğuzhan Koç sahne aldı. Isparta Meydan AVM’de gerçekleştirilen konserde binlerce vatandaş meydanı doldururken, hep bir ağızdan Oğuzhan Koç’un şarkılarına eşlik etti.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, eşi Şadiye Başdeğirmen ile birlikte konseri gençlerin arasında takip etti. Gençler tarafından büyük ilgiyle karşılanan Başdeğirmen çifti onlarla bol bol fotoğraf çektirdi. Başdeğirmen çiftine AK Parti Isparta Milletvekili Adayı Yakup Kütük’te eşlik etti.

Konserde Oğuzhan Koç 60 kişiden oluşan aralarında depremzede çocuklarında olduğu çocuk korosuyla şarkılar söyledi. Başdeğirmen çifti ve AK Parti Milletvekili Adayı Yakup Kütük’te çocuk korosu ve Oğuzhan Koç’a eşlik etti.

 

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen, Sanatçı Oğuzhan Koç’a çiçek ve gül tablosu ile gül ürünleri hediye etti. Bugüne kadar en güzel hediyelerden birisini aldığını dile getiren Koç teşekkürlerini iletti.

 

Tüm çocukların ve vatandaşların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayan Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, gençlere ‘eğleniyor musunuz?’ diye sordu. Başdeğirmen coşkulu bir ‘evet’ yanıtı alınca ‘harikasınız, müthişsiniz’ dedi. Başkan Başdeğirmen, “Sizleri böyle görünce biz öyle bir coşuyoruz ki, sizler böyle mutlu olunca bizlerde çok mutlu oluyoruz. İnşallah bu mutluluğumuz daim olsun. Çok daha güzel günlerde birlikte olmayı Rabbim bizlere nasip etsin. Oğuzhan kardeşimiz bugün coşturdu, Isparta’mıza farklı bir güzellik getirdi. Oğuzhan kardeşime çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Ülke olarak son zamanlarda zor günler geçirdiklerini dile getiren Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “İnşallah Rabbim bir daha böyle zor günleri bizlere yaşatmaz. Aramızda Kahramanmaraş’tan, Gaziantep’ten, Malatya’dan, Hatay’dan ve o bölgedeki şehirlerden gelen dostlarımız misafirlerimiz var. Onlara da hoşgeldiniz diyorum” şeklinde konuştu.