Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TAM KADRO YALVAÇ’A ÇIKARMA YAPTI.

CHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TAM KADRO YALVAÇ’A ÇIKARMA YAPTI.

 CHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

Millet İttifakı’nın il başkanları ile birlikte Yalvaç’ta Seçim Koordinasyon Merkezi açılışını gerçekleştiren CHP Milletvekili Adayları daha sonra ilçe merkezinde vatandaşlarla bir araya geldi, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Yalvaç’ın köylerinde de coşkuyla karşılanan adaylar gölün öte yakasından moral depolayarak döndüler.

14 Mayıs Seçimleri yaklaşırken adayların ve siyasi partilerin çalışmaları da artarak sürüyor.

CHP’nin Isparta Milletvekili Adayları tam kadro olarak Yalvaç’a gelerek seçim ofisi açılışına katıldılar ve kurulan Yalvaç Pazarında esnafla ve vatandaşlarla bir araya geldiler.

CHP’li adaylar ziyaretler sırasında karşılaştıkları vatandaşlarımızdan 14 Mayıs Seçimleri için destek istediler. Açılışa CHP Isparta İl Başkanı Tansel Dilaver, Saadet Partisi İl Başkanı Yaşar Gürtoklu, Millet İttifakı’nı oluşturan partilerin temsilcileri, CHP üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Cumhuriyet Halk Partisi Isparta Milletvekili Adayları Yalım Halıcı, Tamer Cantekin, Hüseyin Yıldızhan ve Hatice Yıldız Yalvaç’ta ilk olarak seçim döneminde kullanılacak olan Hürriyet Çarşısında oluşturulan CHP Seçim Ofisi’nin açılışına katıldılar.

Açılışta kısa bir konuşma yapan CHP Yalvaç İlçe Başkanı Ali Arı, 14 Mayıs seçimlerinin ülkemiz için bir dönüm noktası olduğunu ve büyük önem taşıdığını, bu bilinçle seçimlere hazırlandıklarını ve CHP’nin liderliğindeki Millet İttifakı’nın seçimleri kazanacağını ifade etti.

İlçe Başkanı Arı daha sonra Milletvekili Adaylarına söz vererek kendilerini tanıtmalarını ve yapmayı düşündükleri çalışmaları anlatmalarını istedi.

Kendilerini vatandaşlara kısaca tanıtan CHP Isparta Milletvekili Adayları, seçimin ülkemiz için taşıdığı önemin farkında olduklarını ve 14 Mayıs seçimlerinden zaferle çıkabilmek için ellerinden gelen tüm çabayı harcayacaklarını ifade ederek Yalvaç halkından da destek istediler.

CHP Isparta Milletvekili Adayı Yalım Halıcı, “Bugün Isparta’nın en büyük ilçelerinden birinde Yalvaç’tayız. 14 Mayıs’a yaklaştığımız bu günlerde görüyoruz ki tıpkı diğer ilçelerimiz gibi Yalvaç’ta hakkını almak için seferber olmuş. Söz veriyoruz, Isparta hakkını alacak. Söz veriyoruz Yalvaç hakkını alacak. Tarımımızı, eğitimimizi, gölümüzü yeniden hak ettiği noktalara taşıyacağız. 15 Mayıs’ta güneşli güzel günlere uyanacağız. Yalvaç’ın desteği bizim için önemli. Isparta’dan milletvekili değil, milletvekilleri çıkaracağız. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Çankaya Köşkü’ne göndereceğiz” dedi.

Milletvekili Adayı Hatice Yıldız da konuşmasında “Yalvaç’ta büyük bir coşku, büyük bir heyecan var. Çocuklarımız, gençlerimiz, büyüklerimiz, kadınlarımız heyecanla 21 yıldır kendilerini unutan iktidardan kurtulacakları günü bekliyor. Sadece beklemiyor kapı kapı çalışıyorlar. 14 Mayıs’ta büyük bir zaferi hep birlikte kutlayacağız. Yalvaçlıların sorunlarına kulakları sağır, Yalvaçlının sorunları gözleri kör, yüreklerini Yalvaçlılara kapatmış olanlar, sandıkta Yalvaçlının cevabını alacaklar” diye konuştu.

CHP Milletvekili Adayları Halıcı, Cantekin, Yıldızhan ve Yıldız açılışın ardından bir süre buradaki partilileri ile sohbet ettikten sonra gruplar halinde pazar ve esnaf ziyaretine çıktılar.