Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Cesur: Kapanan belediyeleri yeniden açacağız

Cesur: Kapanan belediyeleri yeniden açacağız

Cesur: Kapanan belediyeleri yeniden

Seçim çalışmaları kapsamında gittiği köylerde, ilçelerde ve kasabalarda halkın dertleriyle dertlenen İYİ Parti Milletvekili, 28. Dönem Milletvekili Adayı Dr. Aylin Cesur, yaşanan sorunlara neşter vurmak için gece gündüz çalışıyor. Bir gün içine sığdırdığı onlarca programda sıkılmadık el, çalınmadık kapı, derdini dinlemedik bir kişi bile bırakmayan Cesur, 14 Mayıs’ın hemen ertesinde gitgide derinleşen yoksulluğa çare olacaklarını söyledi.

 

İYİ Parti Milletvekili, 28. Dönem Milletvekili Dr. Aylin Cesur’un Bayram mesaisi yoğun tempoda devam etti. Milletvekili Adayları Prof. Dr. Timuçin Kodaman, İsmet Yılmaz ve Faruk Torun ile parti yöneticilerinin eşlik ettiği seçim çalışmalarında binlerce insana dokunan Milletvekili Cesur, baba ocağı İslamköy’e yaptığı ziyarette 7’den 70’e herkesin büyük teveccühü ile karşılaştı.

 

Vatandaşların yoğun ilgisi karşısında mutluluğunu gizleyemeyen Aylin Cesur “İslamköy gibi 17.000 güzide beldemiz bir gecede köy yapıldı. İktidara geldiğimiz an itibarıyla ilk yapacağımız icraat, bu beldelerimize hakkı olan belediyelikler hemen verilecek. İslamköy, Yakaafşar, Barla, Gökçehüyük ve Pazarköy, Bağıllı ve Yaka, Aydoğmuş, Kılıç ve İncesu, Büyük Gökçeli, Senirkent Uluğbey ve Yassıören, Göksöğüt, Ayvalı, Kesme ve Kasımlar, Bağkonak, Çetince, Dedeçam, Kozluçay, Kuyucak, Körküler, Sücüllü, Kumdanlı, Yukarıkaşıkara, Tokmacık, Özgüney ve Özbayat belediyelik olacak.

İslamköy’de mevlide katılan Milletvekili Cesur ve beraberindeki heyet, İslamköy Hanımeli Kadın Kooperatifini de ziyaret etti.

İYİ Parti’nin kadın ve gençlik hareketi olduğunu vurgulayan Milletvekili Cesur, “Bugünkü seçim çalışmalarımızı babanın memleketi İslamköy’den başlattık. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener liderliğindeki İYİ Partimiz kadın ve gençlik hareketidir. Yoksulluktan, adaletsizlikten, eğitimden en çok etkilenen kadınlarımızın sorunlarını çözmek, onlara umut olmak hedefimiz ve biz hazırız. İçinde bulunduğumuz umutsuzluğu ve sefalet içindeki milyonların sorunlarını kadınlar ile çözeceğiz.

ULUBORLU’DA İYİ PARTİYLE BAYRAM SEVİNCİ

Günün İkinci Noktası Uluborlu’da tüm adaylarla beraber halkla ve teşkilatla bayramlaşan Aylin Cesur ve beraberindeki heyet daha sonra Uluborlu Belediyesi’ne giderek bayram ziyareti gerçekleştirdi.

Yine halkın yoğun ilgisiyle karşılanan Cesur, “Uluborlu halkının bayramını kutluyorum. Halkımız bizleri çok güzel bir şekilde karşıladı. Herkesin yüzü gülüyordu az evvel sokakta bizi gördükçe. Uluborlu’da biz sadece belediyeyi almamışız, vatandaşımızın gönlünü de almışız. Belediyeyi aldıktan sonra da halkımızın bu kadar büyük teveccühte bulunması elbette sizlerin başarısıdır.
Size ve ilçe başkanımız Atilla Arslan’a teşekkür ediyorum. Bizler Uluborlu’yu hiç ihmal etmedik. 5 senedir geldik gittik, sizden sorunları aldık, Uluborlu’muzun problemlerini TBMM’ye taşıyorum. Belediyemizin çok güzel projeleri var. Bir kısmını karşılaştığı tüm zorluklara rağmen başarabildi. Uluborlu halkı bu güzel ilçemiz ile ilgili hayallerimizi ve projelerimizi gerçekleştirmek için sandığa gidecek. Bizleri güçlü bir şekilde meclise gönderecek. Bizler verdikleri sözü tutan bir hareketin temsilcileriyiz. Bizim sözümüz söz. Muhalefetken verdiğimiz sözlerin hepsini yerine getirdik. Bir muhalefet partisinin belediyesi olan Uluborlu’da bu kadar güzel bir tablo varsa bu sizlerin başarısıdır. Yetişen kirazımızla, çok kıymetli ürünlerimizle, ilçemizin tarihi dokusuyla burada yapılacak çok güzel işler var, hayallerimiz var. 22 gün sonra inşallah Uluborlu bir başka olacak.” diye konuştu. 

                                           

İYİ Partili heyet Uluborlu’nun ardından Senirkent’e hareket etti.